CEWE FOTOKSIĄŻKA - wspomnienia z dwóch lat w Indiach
Galeria najciekawszych prezentów na Dzień Dziecka... zobacz.
| CEWE FOTOKSIĄŻKA – wspomnienia z dwóch lat w Indiach

CEWE FOTOKSIĄŻKA – wspomnienia z dwóch lat w Indiach

W naszym życiu dużo się dzieje. Głównie dlatego, że mamy trójkę dzieci. Na tym już właściwie można skończyć… No i jesteśmy rodziną podróżującą.

Ostatnie dwa lata spędziliśmy w Indiach. Pracując, chodząc do szkoły, jedząc dosę (rodzaj naleśnika z ryżu i soczewicy) i leżąc na plaży. W międzyczasie poznawaliśmy ten szalenie ciekawy kraj, ludzi, kulturę… i siebie. Jak to w Indiach ;)

cewe1

Teraz, siedząc wieczorem przy lampce wina i jedząc potrawy pachnące Indiami (przywieźliśmy naprawdę dużo przypraw), oglądamy zdjęcia i wspominamy ten wyjątkowy dla nas czas. Mamy niesamowity album – CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, który zrobiliśmy dzięki uprzejmości firmy CEWE.

Nasze dwa indyjskie lata zamknięte w pięknym, dużym fotoalbumie. On także pachnie Indiami. A może to tylko wspomnienia, które przywołuje?

cewe11
W naszym domu jest już kilka takich książek/albumów. Przede wszystkim własny album z zapisem upływającego czasu ma każde nasze dziecko. To niesamowite, jak często dzieci oglądają swoje zdjęcia, jak lubią wracać wspomnieniami do konkretnych wydarzeń i po prostu oglądać to, jak rosły.
Zdjęcia towarzyszą nam od zawsze, nie tylko dlatego że jesteśmy z nimi związani zawodowo, robimy zdjęcia po prostu dlatego, że mamy dzieci. Dla nich. No i dlatego, że lubimy.

cewe4

Dlaczego fotoksiążki to dla nas świetne rozwiązanie?

  • Bo to współczesna forma tradycyjnego albumu. A doświadczenie papieru to zupełnie co innego niż kontakt przez ekran komputera. Trzymanie w rękach prawdziwego albumu ma zupełnie inną wartość niż przeglądanie zdjęć w formie elektronicznej. Jaką? Wróćcie wspomnieniami do swoich zdjęć z dzieciństwa, a będziecie wiedzieć. Na pewno.
  • Bo zdjęcia zebrane są w piękną całość. Nie trzeba ich szukać w plikach i na dyskach – one żyją w albumie, do którego można wrócić w każdym momencie.
  • Bo taki album to po prostu piękna rzecz. Ma wartość sentymentalną, ale także estetyczną. Nasz jest duży, świetnie wydrukowany, przyjemnie trzymać go w rękach i pokazywać – znajomym, rodzinie, zawsze kiedy mówimy o Indiach, czyli często.

cewe7

Nasza fotoksiążka jest bardzo prosta – zdjęcia na białym tle. Ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Każdą fotoksiażkę można zrobić inaczej, według swoich indywidualnych potrzeb – wybrać format, jakość papieru, rodzaj okładki, ilość stron, ale też konkretny szablon (np. ślubny). Program pyta i podpowiada – czy chcesz umieścić na stronie jedno czy więcej zdjęć, czy chcesz mieć tło białe czy inne, czy chcesz użyć clipartów (ozdobników).

cewe3

Trzymać swoją fotoksiążkę w ręce to jedno, ale robić ją to drugie. Świetna zabawa. Tutaj możecie zacząć robić swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

cewe

Więcej dobrych artykułów? Kliknij lajk

Alicja Dyrda

Jest mamą trójki dzieci. Kocha to, co naturalne. Jest redaktor naczelną serwisu Dzieci są ważne. Mieszka i podróżuje z rodziną po Azji.
Odwiedź stronę autorki/autora:
Jak naturalnie wykorzystać potencjał mózgu dziecka? Rozmowa z Marzeną Żylińską, cz.2

Plaża, słońce i… rekiny, czyli o ubraniach na ciepłą porę roku od Jako-o

Krótkowzroczność – jakie mamy możliwości radzenia sobie z tym problemem?

Pasożyty w twoim ciele – jak je wykryć i jak z nimi walczyć?

Właściwości oleju z oregano

7 procesów, które zachodzą w mózgu kobiety w trakcie karmienia piersią

Przejdz do: