Colour power, czyli barwne ubrania polskiej marki Supeł
| Colour power, czyli barwne ubrania polskiej marki Supeł

Colour power, czyli barwne ubrania polskiej marki Supeł

Dziecięca moda bywa monotonna. Pudrowe róże przeplatają się z brokatowymi dodatkami, w wersji chłopięcej dominują superbohaterowie, dżins i luźna dresówka. Gdyby chcieć przełamać tę nudę i od czasu do czasu zaproponować dziecku coś szalonego, trzeba by się nieźle naszukać...

Na przykład na targach dziecięcej mody, na których coraz częściej dostrzec można prawdziwe perełki polskiego, odzieżowego dizajnu. Jedna z nich jest w naszym posiadaniu – to sukienka marki Supeł. Prawdziwe szaleństwo barw i odważna zabawa stylem.

Jasne, dziecięca szafa powinna być przede wszystkim praktyczna – pełna ubrań do wybrudzenia się, wytarzania w błocie i takich, których nie będzie nam żal wyrzucić. Nie oznacza to jednak, że pośród nich wszystkich (ubrań na co dzień) nie mogą znaleźć się perełki. Z dziecięcymi ciuchami jest bowiem jak z tymi dla dorosłych – każdy lubi od czasu do czasu wrzucić na siebie coś oryginalnego.

I owa oryginalność jest właśnie cechą rozpoznawczą ubrań marki Supeł. Bynajmniej nie oznacza to, że są one odświętne. To raczej połączenie mody ulicznej – wygodnej i praktycznej – z tym, co powoduje, że nasz strój przyciąga uwagę. Bez wątpienia są to ubrania, w które można ubrać malucha podczas spaceru, ale też – przyjęcia urodzinowego.

Idea marki jest dość prosta – ma to być moda z pazurem, wyróżniająca się spośród tłumu i wyjątkowo oryginalna. Jej twórczyni doskonale wie, co siedzi w dziecięcych głowach. Wszak jest mamą dwóch wymagających córek, które same chcą decydować o tym, w jakim stroju spędzą swój dzień. Zaryzykuję stwierdzeniem, że autorka ubrań marki Supeł to niepoprawna optymistka i marzycielka, wielbicielka odważnych połączeń malująca świat dookoła w barwy, obok których nie da się przejść obojętnie.


Sukienka, która do nas trafiła, uszyta została z wysokogatunkowej bawełny z dodatkiem elastanu, dzięki czemu jest rozciągliwa, miękka i naprawdę wygodna. Warto dodać, że produkty marki Supeł dotykają tematów bardzo obecnych w popkulturze – z jednej strony to powrót do natury (pióra, dzikie konie, orły, lwy), z innej – nawiązanie do kultowych bajek, reklam i komiksów. Wszystko mocno kolażowe, wyraziste i podkreślone odważnym połączeniem barw. Zdecydowanie w sam raz na powitanie wiosny z uśmiechem na twarzy.


I marzy mi się tylko, by sobie sprawić podobną, pierzastą sukienkę, razem z córką wyglądałybyśmy zjawiskowo. Ona – w wersji mini, ja – w wersji, którą szczególnie lubię wiosną – czyli mocno i odważnie. A przede wszystkim – wygodnie.

Więcej dobrych artykułów? Kliknij lajk

Justyna Urbaniak

Piszę zawodowo, prywatnie jestem matką i kurą domową. Z wykształcenia - nauczycielką polonistką, z przekonania - antypedagogiem. Aktualnie, oprócz pisania, dokształcam się w zakresie edukacji alternatywnej, Porozumienia Bez Przemocy, gotowania. Ostatnio również bloguję: http://justynaurbaniak.natemat.pl/.
Odwiedź stronę autorki/autora: http://justynaurbaniak.natemat.pl/
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

10 pomysłów na zabawy, przy których rodzic może… poleżeć!

Jak dziecko buduje więź z rodzicem w pierwszym roku życia

5 inspirujących przepisów na potrawy z kaszą jaglaną {na słodko i słono}

Przejdz do: