Dziecisawazne na facebooku z perspektywy reklamodawcy
| Dziecisawazne na facebooku z perspektywy reklamodawcy

Dziecisawazne na facebooku z perspektywy reklamodawcy

Fanpage dziecisawazne.pl na Facebooku to 90 tys. osób [grudzień 2015]. Należy do największych fanpage dla rodziców w Polsce. Jednak wielkość fanpage'a nie jest najlepszym wskaźnikiem efektywności działań reklamowych. Co zatem stanowi o sile komunikacji na Facebooku?

Według raportu Sotrender z listopada 2014 fanpage dziecisawazne.pl zajmuje czwartą pozycję w zestawieniu „Najbardziej angażujące strony”:

Oznacza to, że fani zgromadzeni wokół dziecisawazne to zaangażowana grupa rodziców, gotowa do interakcji z publikowanymi treściami. Aż 19% fanów, czyli 14 tys. osób w listopadzie, przynajmniej raz skomentowała, udostępniła lub polubiła treść publikowaną na fanpage. Każda interakcja z treścią wiąże się natomiast z większym dotarciem do użytkowników Facebooka (nie tylko fanów dziecisawazne, ale również do ich znajomych).

Przykład:

Komercyjny post dla cocoshki.pl, dotyczący recenzji stożkowych kredek świecowych.
Dotarcie postu: 31 440
Ilość udostępnień: 70
Ilość komentarzy: 98
Ilość lajków: 206

Wracając do raportu Sotrendera – fanpage dziecisawazne zajmuje również czwartą pozycję w innej kategorii tj. „Najbardziej interaktywne strony”:

Bliżej o tych wskaźnikach możecie przeczytać na blogu sotrendera.

Wnioski z podanych wskaźników i statystyk: fanpage dzieciwazne znajduje się w pierwszej piątce najlepiej zarządzanych i prowadzonych fanpage w kategorii „Macierzyństwo” w Polsce. Zapraszamy reklamodawców do wykorzystania naszego potencjału oraz wiedzy w celu promocji produktów i usług.

Jak promować swoją markę na fanpage dziecisawazne?

Przede wszystkim zapoznaj się z naszą ofertą reklamową. Jesteśmy serwisem ekologicznym, bardzo dbamy o nasz wizerunek. To, o czym piszemy i co reklamujemy przekładamy ponad cele biznesowe, dlatego nie reklamujemy niczego „czego sami nie kupilibyśmy swoim dzieciom”. Nasz serwis i fanpage nie reklamuje globalnych korporacji np. Nestle, Pampers, Mars, Nutritia. Nie reklamujemy również korporacji farmaceutycznych itp.

Oto lista możliwości reklamowych:

1. Treść
Każdy artykuł sponsorowany, artykuł ekspercki oraz recenzja produktu są umieszczane na naszym fanpage. Zamawiając jedną z tych opcji klient ma gwarancję dotarcia nie tylko przez stronę dziecisawazne.pl, ale także przez facebook.

2. Konkursy
Realizujemy konkursy na stronie dziecisawazne w połączeniu z fanpage na facebooku. Organizujemy również konkursy jedynie na fanpage – jest to prosta i bardzo efektywna forma promocji na facebooku.

3. Płatne promocje facebookowe
Specjalizujemy się w dotarciu do szerszej grupy odbiorców, niż sam fanpage dziecisawazne. Dzięki płatnym promocjom na Facebooku z wykorzystaniem naszego fanpage możemy osiągnąć efekt synergii między promocją naturalną i płatną. Inwestując 200 zł możemy osiągnąć dodatkowe dotarcie w przedziale 40.000 – 70.000 osób!

4. Targetowane promocje
Czy można wykorzystać fanpage dziecisawazne dla lokalnego biznesu? Tak! Jeśli masz księgarnię we Wrocławiu, organizujesz imprezę w Krakowie – możesz także wykorzystać potencjał naszego fanpage. Każdy publikowany post możemy zawęzić do konkretnego miasta, województwa itp.  Jest oczywiście możliwość połączenia targetowanej kampanii naturalnej i płatnej.

5. Niestandardowe wykorzystanie facebooka
Jeśli interesuje Cię stała współpraca z naszym zespołem redakcyjnym, możemy zaoferować inne usługi marketingowe:
– prowadzenie fanpage marki (rozliczane za efekt)
– kampanie produktów i usług na facebooku
– optymalizację kampanii
itp.

Zapraszamy do współpracy.

Jeśli masz pytania lub interesuje Cię współpraca komercyjna z nami – skontaktuj się z:

michal_photo
Więcej dobrych artykułów? Kliknij lajk

Dzieci są ważne

Redakcja serwisu dziecisawazne.pl.
Odwiedź stronę autorki/autora: http://dziecisawazne.pl/
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

Czego potrzebuje noworodek?

Potrzebujemy pomocy, czyli jak wybrać psychologa dziecięcego

10 silnie zakorzenionych mitów na temat diety małego dziecka

Przejdz do: