Pojemnik na zabawki Lupomi - ogarnianie dziecięcego chaosu
| Pojemnik na zabawki Lupomi – ogarnianie dziecięcego chaosu

Pojemnik na zabawki Lupomi – ogarnianie dziecięcego chaosu

Znasz ten bałagan. Zabawki wysypujące się z każdego kąta. Porozrzucane w nieładzie i chaosie, w którym odnaleźć może się jedynie twoje dziecko. Klocki Lego, na które natrafiasz gołą stopą, wędrując w nocy do toalety. W twojej głowie zaczyna pojawiać się refleksja, by wszystko to zutylizować, zniszczyć, pozbyć się tego raz na zawsze. Na szczęście są lepsze sposoby, by ogarnąć ten zabawkowy chaos.

I nie chodzi tu o 24-godzinny nadzór nad bałaganiącym dzieckiem. Nie jesteś w stanie upilnować porządku, choćby nie wiem co. Ale jesteś w stanie zaproponować dziecku sposób, by odwieczny zabawkowy chaos znalazł swoje stałe miejsce i nie zaburzał domowego ładu. To pojemniki na zabawki polskiej marki Lupomi.

Dlaczego akurat one? Bo stworzył je kwartet nie byle jaki. Mama i trójka jej dzieci, cztery różne spojrzenia na to, jak radzić sobie z dzieciowożyciowymi wyzwaniami i przy okazji tworzyć funkcjonalne rzeczy, które będą również piękne.

Cztery osoby to również różne spojrzenia na jeden produkt – od strony designu, który w przypadku worków Lupomi charakteryzuje się ponadczasowością i uniwersalnością; funkcjonalności (praktyczność i bezpieczeństwo) oraz jakości – Lupomi to worki tworzone wyłącznie z testowanych materiałów i sposobów druku, których bezpieczeństwo poświadczone jest atestami Oeko-Tex.

W naszym domu jest już wielki pojemnik Lupomi z sympatycznym szopem. Usztywniany „wór” w rozmiarze XXL zmieści mnóstwo dziecięcych skarbów. Jego średnica to 43 cm a wysokość – 46 cm. Pojemnik wykonany jest z tkaniny w 100 proc. bawełnianej, stanowiąc jednocześnie niebanalny element wystroju naszego domu.

Niezależnie od tego, czy jest pusty, czy pełny, zachowuje swój kształt, co jest jego zdecydowaną zaletą. Z kolei już przy niewielkim nacisku łatwo się zgina, tak że maluch bez problemu i bezpiecznie może sięgnąć po zabawkę, której akurat potrzebuje. Dzięki wygodnym uszom łatwo jest go przenosić, a gdy akurat nie chcemy z niego skorzystać – można go po prostu złożyć i schować.

To ręcznie produkowany, krajowy wyrób, który doskonale sprawdza się w akcji pt.: „szybkie sprzątanie”. Wystarczy wrzucić do niego zabawki, by usunąć przeszkody z podłogi i znów móc cieszyć się przestrzenią własnego m.

Na koniec kilka pomysłów, do czego można wykorzystać pojemnik Lupomi:

  • do porządkowania zabawek,
  • do przechowywania pościeli, koców, poduszek,
  • jako kosz na rzeczy do prania,
  • na gry, artykuły papiernicze,
  • jako wygodną torbę na wyjazd – w której zmieszczą się zabawki, pieluchy i inne niezbędne artykuły pierwszej potrzeby,
  • na cokolwiek, co przyjdzie nam do głowy.

Zobacz wszystkie wzory pojemników Lupomi na lupomi.com

Więcej dobrych artykułów? Kliknij lajk

Justyna Urbaniak

Piszę zawodowo, prywatnie jestem matką i kurą domową. Z wykształcenia - nauczycielką polonistką, z przekonania - antypedagogiem. Aktualnie, oprócz pisania, dokształcam się w zakresie edukacji alternatywnej, Porozumienia Bez Przemocy, gotowania. Ostatnio również bloguję: http://justynaurbaniak.natemat.pl/.
Odwiedź stronę autorki/autora: http://justynaurbaniak.natemat.pl/
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

10 pomysłów na zabawy, przy których rodzic może… poleżeć!

Jak dziecko buduje więź z rodzicem w pierwszym roku życia

5 inspirujących przepisów na potrawy z kaszą jaglaną {na słodko i słono}

Przejdz do: