Kategorie
Recenzje

Malinowe Pole – minimalistyczne ubranka basic

Bardzo cenię sobie prostotę, także w ubraniach dla dzieci. Nie lubię infantylnych wzorów, słodkich napisów, tandetnej kolorystki. Lubię proste kroje, stonowane barwy i przyciągające wzrok dowcipne puenty. Wszystko to znalazłam w ubrankach marki Malinowe Pole

Bardzo cenię sobie prostotę, także w ubraniach dla dzieci. Nie lubię infantylnych wzorów, słodkich napisów, tandetnej kolorystki. Lubię proste kroje, stonowane barwy i przyciągające wzrok dowcipne puenty. Wszystko to znalazłam w ubrankach marki Malinowe Pole.

malinowe-pole1

Sklep oferuje odzież w rozmiarach 62–110 cm. Do wyboru są np. body z krótkim i długim rękawem, t-shirty, longsleevy. Ubranka są bardzo proste, utrzymane w jednolitych, stonowanych kolorach.

Hitem są dla mnie napisy, tzw. manifesty nowoczesnego rodzica.

Przykładowe nadruki:

  • Moja mama nie potrzebuje twoich rad.
  • Jestem przyszłością tego kraju.
  • Rozumiem więcej, niż ci się wydaje.
  • Uczę się życia od ciebie.

Uważam, że powinna się pojawić także koszulka dla mam z napisem Nie gap się, jak karmię – myślę, że zostałaby wykupiona na pniu.

malinowepole2

Malinowe Pole wspiera zasadę fair trade. Ubranka są wykonane z przyjemnej w dotyku wysokogatunkowej bawełny polskiego pochodzenia. Tkaniny spełniają standardy Oeko Tex. Wszystkie rzeczy są szyte w Polsce. Nadruki zostały wykonane farbami bezpiecznymi dla dzieci. Po praniu ubranka nie tracą fasonu i nie zmieniają swojego rozmiaru. To naprawdę dobra jakość w przystępnej cenie.

Avatar photo

Autor/ka: Ewa Krogulska

Psycholog, doula i promotorka karmienia piersią. Współautorka książki „Jak zrozumieć małe dziecko”. Prowadzi zajęcia profilaktyczne dla dzieci i młodzieży oraz wykłady, warsztaty i konsultacje dla rodziców.


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

2 odpowiedzi na “Malinowe Pole – minimalistyczne ubranka basic”

Wybaczcie….

„wysokogatunkowej bawełny polskiego pochodzenia”…..

Gdzie w Polsce rośnie bawełna?
Chciałbym to zobaczyć :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.