Domowe jedzenie dostępne wszędzie - akcesoria do karmienia Cherub Baby
| Domowe jedzenie dostępne wszędzie – akcesoria do karmienia Cherub Baby

Domowe jedzenie dostępne wszędzie – akcesoria do karmienia Cherub Baby

Cherub Baby to jedna z najpopularniejszych w Australii firm zajmujących się produkcją akcesoriów do karmienia dzieci. Od dość niedawna ich produkty można kupować w Polsce. Zachwycają swoją prostotą, funkcjonalnością i pomysłowością! Dzięki nim można wygodnie przechowywać własne, zdrowe jedzenie, bez konieczności kupowania niezdrowych gotowych produktów ze sklepów.

Domowe jedzenie zawsze i wszędzie!

Ulubioną domową zupkę lub przygotowany we własnej kuchni deser dla malucha czy przekąskę dla starszego dziecka można spokojnie spakować do saszetek na pokarm. Są niewielkich rozmiarów, a co najważniejsze – wielokrotnego użytku. Wystarczy przepłukać je wodą z mydłem, wysuszyć i można używać ponownie. Saszetki mogą też służyć jako opakowania do przechowywania jedzenia. Nadają się zarówno do zamrażania, jak i podgrzewania. Sprawdzą się także podczas podróży samolotem – wystarczy przelać do nich potrzebne płyny (pokarm, wodę, mydło czy szampon) i umieścić w bagażu podręcznym. Są wygodne w użytkowaniu dzięki podwójnemu zamykaniu – na górze woreczka jest struna, która pozwala na łatwe wypełnienie go lub czyszczenie, z boku natomiast znajduje się nakrętka do podawania pokarmu.

Saszetki na pokarm 20 sztuk – 79 zł

Wygodnym dodatkiem do saszetek są dokręcane łyżeczki. Dzięki nim karmienie jest łatwe i czyste, bo zawartość sama wypływa na łyżeczkę przez otwór. Ich zaskakującą i praktyczną właściwością jest zmiana barwy na biały, jeśli pokarm ma zbyt wysoką temperaturę – tzn. przekracza 42℃.

Saszetki na pokarm 10 szt. plus łyżeczka – 59 zł

Łyżeczki do saszetek 4 szt. -19 zł

Dzieciom na pewno najbardziej spodobają się woreczki do lodów, które umożliwiają łatwe i sprytne przechowywanie prawdziwych i zdrowych domowych pyszności. Podobnie jak wszystkie akcesoria Cherub Baby są wielorazowe i łatwe do utrzymania w czystości.

Woreczki na lody 20 szt. + lejek – 49 zł

Woreczki na lody 50 szt. – 79 zł

 

Dzięki akcesoriom Cherub Baby możemy przebywać z maluchem poza cywilizacją. Firma m.in. dla miłośników campingu (a takich w rodzimej Australii nie brakuje) wyprodukowała turystyczny podgrzewacz i schładzacz, które nie wymagają baterii. Podgrzewanie inicjuje się przez kliknięcie metalowego klipsa – rozpoczyna się reakcja chemiczna, w wyniku której powstaje ciepło. Wystarczy otoczyć saszetkę podgrzewaczem i gotowe. Można go również wsadzić na 30 minut do lodówki i użyć jako schładzacza lub wykorzystać ten dostępny w zestawie – utrzymuje temperaturę przez kilka godzin. Obydwa nadają się do wielokrotnego użytku.

Turystyczny podgrzewacz i schładzacz do saszetek – 89 zł

Torebki do sterylizacji to chyba najwygodniejszy znany nam sposób odkażania butelek, smoczków i innych akcesoriów do karmienia maluchów. Wystarczy włożyć przedmioty do torebki, dolać wody i całość umieścić w kuchence mikrofalowej. Nie musimy chyba dodawać, że jak wszystkie inne produkty marki Cherub baby, także torebki do sterylizacji są wielorazowe?

Torebki do sterylizacji 6 szt. – 59 zł

Oczywiście Cherub Baby nie zapomniało o mamach karmiących piersią. Specjalnie dla ich wygody powstały saszetki na mleko. Są nieco większe, zamykane strunowo i posiadają czujnik temperatury (zmienia kolor na biały, gdy zawartość przekroczy 42℃).

Saszetki na mleko matki 20 szt. – 69 zł

Bezpieczeństwo

Wszystkie produkty dostępne w ofercie mają bezpośredni kontakt z pożywieniem, dlatego producent postarał się, by były wykonane z bezpiecznych materiałów, niezawierających bisfenolu A, ftalanów, rtęci czy nitrozoaminów. Dodatkowo czujniki temperatury chronią dziecko przed poparzeniem.

Innowacyjność i funkcjonalność

Forma i przeznaczenie produktów Cherub Baby były wielokrotnie sprawdzane i testowane przez rodziców.

Uniwersalność

Większość produktów jest uniwersalna i pasuje do innych akcesoriów dostępnych na rynku, jak np. łyżeczki do saszetek czy podgrzewacze\schładzacze.

Ekologia

Wszystkie produkty są wielokrotnego użytku, można je łatwo wyczyścić i są wykonane z bezpiecznych materiałów.

Produkty Cherub baby są dostępne w Natuli.pl

Więcej dobrych artykułów? Kliknij lajk

Joanna Adamska

Polonistka i pedagog. Tylko chwilowo na emigracji. Książki dla dzieci kupuje sobie, ale chętnie pożycza je swoim dwóm córkom. Pani (nie tylko) od książek w Natuli.pl.
Odwiedź stronę autorki/autora: http://natuli.pl
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

„Człowiek to jedyny ssak, który odstawia swoje potomstwo, zanim ono będzie na to gotowe”. 3 historie o samoodstawieniu się dziecka od piersi

Czy faktycznie myślisz, to co myślisz? O wielkiej roli przekonań w naszym życiu

Juul na poniedziałek, cz. 63 – Wszystkie dzieci potrzebują autorytetu osobistego

Przejdz do: