Kategorie
książki wydawnictwo

Jak zrozumieć małe dziecko

Książka dla rodziców dzieci w wieku 0-3 lat.

Jako rodzice zadajemy sobie pytania:

  • czemu dziecko płacze?
  • dlaczego tak się zachowuje?
  • czego ode mnie naprawdę chce?

Pojawiają się one, gdy dzieci napotykają na trudności — ze snem, z jedzeniem, korzystaniem z nocnika czy dzieleniem się zabawkami. Wielu z nas sięga wtedy po metody wychowawcze, które okazują się nieskuteczne. Ta książka to pierwszy osadzony w polskich realiach przewodnik dla rodziców. Rewiduje popularne mity oraz daje aktualną wiedzę i praktyczne wskazówki, które ułatwiają codzienność.

Autorki:

Aga Nuckowska – terapeutka Gestalt, pedagożka i filolożka, redaktor naczelna magazynu NATULI dzieci są ważne. Inicjatorka wielu działań na rzecz dzieci i rodziców w Polsce i za granicą.

Ewa Krogulska – psycholożka, doula i promotorka karmienia piersią. Autorka artykułów, m.in. na temat ciąży, porodu, karmienia piersią.

Anna Siudut-Stajura – psycholożka, trenerka umiejętności psychologicznych i społecznych, psychoterapeutka Gestalt.

Joanna Jeżak – pedagożka, psychoterapeutka, absolwentka kursów trenerskich oraz coachingowych, Porozumienia bez Przemocy, terapii schematów i analizy transakcyjnej.

Olga Trybel – fizjoterapeutka, ratownik medyczna, edukatorka seksualna. Z pasją edukuje i rehabilituje kobiety w trakcie ciąży i po porodzie.

Małgorzata Musiał – pedagożka, wspiera rodziców w ich rodzicielskich wyzwaniach, mediatorka w duchu Porozumienia bez Przemocy.

Magdalena Trzewik – psycholożka, absolwentka kursu Porozumienia bez Przemocy, trenerka Familylab. Doradczyni noszenia dzieci Clauwi.

Kup książkę w księgarni NATULI


Bestsellery księgarni Natuli.pl

Pierwszy osadzony w polskich realiach przewodnik dla rodziców małych dzieci.

Ta prosta, rytmiczna książeczka to wspaniałe zaproszenie do zabawy i czułego, bliskiego kontaktu.

Jak się kochać?
Komunikacja, bliskość, intymność

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *