100+ prezentów na DZIEŃ DZIECKA > zobacz
| Jak podnieść libido u kobiety po ciąży?

Jak podnieść libido u kobiety po ciąży?

Problem z obniżonym libido dotyka coraz większą liczbę kobiet nie tylko w okresie menopauzy, ale także w wieku reprodukcyjnym zwłaszcza po ciąży. Jak naturalnie podnieść libido i na nowo odzyskać radość z udanego współżycia?

Kobiece libido może ulegać obniżeniu na skutek działania wielu różnorodnych czynników. Niestety najczęściej problem z ochotą na seks ma związek z suchością pochwy oraz pojawia się w sytuacjach stresowych i w momencie, gdy zaczynają nawarstwiać się problemy w związku.

Jak zwiększyć ochotę na seks?

Oczywiście wpływ na poziom libido u kobiety mają także hormony, choroby, zmęczenie i przepracowanie, przyjmowanie niektórych leków na przykład leków antykoncepcyjnych oraz palenie tytoniu czy też niedawno przebyta ciąża, częste sięganie po alkohol i niezdrowa dieta.

Z męskiego punktu widzenia, brak ochoty na seks u kobiety często odbierany jest jako brak uczucia, co powoduje dodatkowe problemy, dlatego warto dążyć do szybkiego rozwiązania problemu i to nie poprzez wzajemne pretensje.

Jak odzyskać ochotę na seks?

Sposobów na odzyskanie ochoty na seks jest bardzo dużo, jednak nie zawsze okazują się one skuteczne. Wszystko zależy od podłoża dolegliwości, jednak warto zaznaczyć, że istnieją skuteczne preparaty na libido, które nie działają w sposób destrukcyjny na zdrowie, a pomagają zredukować przyczyny braku ochoty na seks. Nie chodzi tutaj o kontrowersyjne leki, a naturalne preparaty dostarczające do organizmu kobiet związków wpływających na jego poprawne funkcjonowanie oraz odczuwanie przyjemności ze współżycia.

Tabletki na potencję dla kobiet

Jednym z takich preparatów są tabletki Femmax, dostępne w sklepie medicot medicot.pl/produkt/tabletki-na-potencje-dla-kobiet-femmax

Dzięki naturalnej sile preparatu możesz bez obaw zacząć walczyć z obniżonym libido i zapomnieć o zmuszaniu się do współżycia czy udawaniu przyjemności, aby zadowolić swojego partnera. Zapomnij o problemach w związku, wyrzutach sumienia oraz niezadowoleniu Twojego mężczyzny, kiedy znowu będziesz tłumaczyć, że boli Cię głowa!

Receptura produktu jest oparta na naturalnych składnikach, dlatego w żaden sposób nie ingeruje on ani układ hormonalny, ani w wolną wolę kobiety, więc możesz bez obaw poprawić jakość swojego życia seksualnego i zacząć czerpać z niego pełnymi garściami! Femmax wpływa natomiast na stopień nawilżenia pochwy, ułatwia osiągnięcie orgazmu i doskonale rozluźnia, dlatego polecany jest w szczególności dla kobiet przemęczonych, zestresowanych i cierpiących na powodującą niechęć do współżycia oraz ból podczas stosunku suchość pochwy.

Sprawdź i przekonaj się, że warto!Więcej informacji znajdziesz na stronie medicot.


Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera
Odwiedź stronę autorki/autora:
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

8 sposobów, które pomogą ukoić płaczące niemowlę

Unia Europejska zdecydowała się ratować pszczoły!

Juul na poniedziałek, cz. 88 – “Naszymi codziennymi wyborami i działaniami decydujemy o tym, jak będzie wyglądała teraźniejszość i przyszłość naszych dzieci”

Przejdz do: