Pracuj z nami

NATULI dzieci są ważne to grupa ludzi realizujących projekty, które czynią świat lepszym. Prowadzimy magazyn online, wydawnictwo, księgarnię oraz kilka mniejszych e-commerce. Naszą grupą docelową są osoby dorosłe, komunikujemy się z rodzicami, w tym najczęściej z matkami. Kreujemy podejście do rodzicielstwa, wybieramy i piszemy o nim książki, sprzedajemy.

To, co można powiedzieć o pracy z nami – jest ambitnie, rozwojowo, dynamicznie. Dużo wymyślamy, poprawiamy, feedback’ujemy. Stale coś zmieniamy i raczej się nie nudzimy.

Nie jesteśmy tradycyjnym miejscem pracy – rozwijamy samozarządzanie i branie odpowiedzialności za własne zadania. 

Nie lubimy kontrolować, wolimy, gdy członkowie naszego zespołu sami wychodzą z inicjatywą, pokazują co robią, są obecni i aktywni. Nie lubimy ograniczać się nazwami stanowisk i tytułami, wolimy dostosowywać nasze zadania i role do potrzeb zespołu, firmy i rynku. 

Pracujemy projektowo – szukamy osób, którym taki system pracy jest bliski.

Pracujemy zespołowo – wszystkie nasze projekty to system naczyń połączonych. Jesteśmy elastyczni, pracowici i zaangażowani. Tworzymy zespół i miejsce, które jest nie tylko naszą pracą, ale stanowi ważny element naszego życia i samorealizacji.

Znaczna część naszego zespołu pracuje zdalnie. Nasze serce bije jednak w Szczecinie – mamy tutaj nasz magazyn, w którym szczecińska część załogi spotyka się regularnie. 

Ważna jest dla nas:

  • komunikacja – duża część naszej pracy odbywa się zdalnie poprzez komunikatory – potrzebujemy osób, które sprawnie komunikują zadania i potrzeby, potrafią się szczerze, empatycznie ale i asertywnie dogadać,
  • odpowiedzialność – to podstawa naszej pracy,
  • aktywność – dążymy do tego, by nasz zespół samodzielnie i aktywnie wyznaczał i realizował zadania,
  • szczerość – cenimy sobie transparentność działań oraz szczery feedback.

AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY:

E-COMMERCE SPECIALIST

MARKETING SPECIALIST

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu – czekamy na twoją wiadomość:

rekrutacja@natuli.pl

Jeżeli masz propozycję wydawniczą i chcesz nawiązać współpracę z wydawnictwem Natuli – czekamy na twoją wiadomość:

propozycje@natuli.pl