Webinar pełen wsparcia

Zobacz także:

Prowadząca: Aga Nuckowski

Czy moje dziecko musi iść do przedszkola?

O czym jest ten webinar: Czy dzieci potrzebują przedszkola, by dobrze się rozwijać i socjalizować? Na czym polega adaptacja do przedszkola? Kiedy wiadomo, że dziecko przeszło adaptację i jest gotowe, by zostać w przedszkolu bez stresu?

Prowadząca: Aga Nuckowski

Magiczna faza rozwoju, czyli jak rozwijają się przedszkolaki

O czym jest ten webinar: Jak rozwijają się przedszkolaki? Co powinien wiedzieć rodzic dziecka 2-6 lat? Jak spełnić 3 najważniejsze warunki, by zapewnić dziecku prawidłowy rozwój?

Prowadzący: Jarek Żyliński, Natalia Fiedorczuk

Co zrobić, kiedy ktoś przekracza twoje granice?

O czym jest ten webinar: Czy dzieci potrzebują granic? Jak stawiać granice? Co zrobić, kiedy ktoś przekracza Twoje granice?

Prowadząca: Aneta Zychma

Śmierć oczami dziecka: jak rozmawiać z dziećmi o śmierci i wspierać w procesie żałoby?

O czym jest ten webinar: Jak dzieci rozumieją śmierć? Jak rozmawiać, gdy zadają trudne pytania? Jak wspierać dziecko i siebie w procesie żałoby?

Prowadzący: Zosia i Dawid Rzepeccy

Baby Clash. Czy dziecko musi oznaczać kryzys w relacji?

O czym jest ten webinar: Dlaczego, gdy pojawia się dziecko, jest nam tak trudno? Dlaczego tak wiele związków niedługo po narodzinach dziecka znajduje się na granicy rozpadu? Czy zawsze musi tak być i co z tym fantem zrobić?

Prowadząca: Shai Orr, tłumaczenie: Anna Klingofer – Szostakowska

To, co widzą dzieci, to prawda.

O czym jest ten webinar: Jak nasze dzieciństwo zepsuło nas, jako rodziców i jak możemy to naprawić. Większość trudności, z jakimi borykają się rodzice w kontakcie ze swoimi ukochanymi dziećmi, wynika z jednego powodu – braku zaufania.

Wolisz słuchać? Podcasty od Natuli

Zapoznaj się z biblioteką podcastów, którą znajdziesz m.in. na Spotify czy na Youtube.