Kategorie
Produkty

Najbardziej osobiste meble świata

Pokój dziecięcy to zupełnie odrębny świat odzwierciedlający osobowość i zainteresowania jego właściciela. To miejsce zarówno magiczne, jak i praktyczne – na zabawę i na naukę, podejmowanie gości i chwile wytchnienia. Jak go urządzić, by odpowiadał na potrzeby dziecka na różnych etapach życia? Jest na to sposób!

Prezentowane w naszej galerii meble pochodzą z oferty VOX z kategorii BABY VOX (przeznaczone dla młodszych dzieci) oraz YOUNG VOX (przeznaczone dla dzieci starszych).

Z meblami Stige urządzimy i jedynaka, i rodzeństwo

W językach duńskim i norweskim „stige” oznacza „drabinę”, a także „rosnąć” i „wzrastać”. Stige to modułowe meble, umożliwiające młodym ludziom kreowanie własnego wnętrza. Ich charakterystycznym elementem jest drabinka wykonana z drewna sosnowego, znajdująca się przy biurku i łóżku. To doskonałe miejsce na organizery, skrzynki czy osobiste pamiątki. Kolekcja Stige składa się z mebli modułowych, które można ze sobą łączyć za pomocą specjalnych łączników i dostosowywać do potrzeb użytkownika, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Meble z tej kolekcji będą pomocne, gdy trzeba będzie wydzielić “strefy wpływów” w pokoju rodzeństwa. Drabinki biurka i łóżka stworzą naturalną granicę dziecięcych światów. Powstałe w ten sposób kąciki, każde z dzieci może ozdobić po swojemu – zawieszając kolorowe dodatki, tablicę do darta czy lustro.

Uwaga! Reklama do czytania

Cud rodzicielstwa

Piękna i mądra książka o istocie życia – rodzicielstwie.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Odporne na wszystko, z wyjątkiem kreatywności

Kolekcja Young Users to meble do zadań specjalnych, które spełniają zarówno oczekiwania rodziców, jak i dzieci. Meble z tej serii zmieniają się wraz z młodym domownikiem, podążają za jego wiekiem, wymaganiami i zainteresowaniami. Kolekcja została zaprojektowana we współpracy ze specjalistami z dziedziny psychologii, antropologii i socjologii i przełamuje znane schematy. Składa się z modułów, które można ze sobą dowolnie łączyć – pasują do siebie pod względem wymiarów, kolorów oraz funkcji. Użytkownik może łatwo zmienić wygląd całego pokoju, dzięki wymiennym nakładkom na fronty mebli. Są one dostępne w kilkudziesięciu wzorach i kolorach, można po nich rysować suchościeralnymi pisakami, przyczepiać zdjęcia na magnesy i personalizować za pomocą dostępnych dodatków.

Kolekcja kojarząca się dotychczas z żywymi kolorami i graficznymi nakładkami, zyskała ostatnio „dorosłą” odsłonę. Young Users Eco to subtelna, inspirowana naturą wersja, która  sprawdzi się w pokojach nastolatków, ale na pewno też zwróci uwagę dorosłych. Modułowe meble tworzące bazę kolekcji pozostają bez zmian. Wymienne nakładki na fronty dostępne dotychczas w intensywnych kolorach i graficznych wzorach, teraz są dostępne również w odcieniach szarości i dekorze dębowym. Kolekcję uzupełniają magnetyczne kostki, litery i cyfry wykonane z naturalnego drewna.

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!

Miejsce na wyobraźnię

Kolekcja Nest zapewni bezpieczną i przyjazną przestrzeń dla energicznego szkraba, nadąży za falą pierwszych szkolnych obowiązków, a po kilku latach świetnie sprawdzi się w pokoju nastolatka. Centrum dziecięcego pokoju jest tu multifunkcyjne łóżko piętrowe. Kiedy tylko dziecko zapragnie, przestrzeń pod łóżkiem może stać się teatrzykiem, jaskinią smoka albo “bazą” do szalonych zabaw.

Do łóżka można dobrać mobilne elementy – biurko, regał na książki, szafę na wiszące ubrania, pojemniki na zabawki. Mobilne meble, gdy nie są w użyciu, łatwo wsunąć je pod łóżko, by zyskać w ten sposób dodatkowe miejsce w pokoju. W kolekcji znajduje się także kanapa, regał, komoda, które przydadzą się w każdym dziecięcym pokoju.

Meble wspierające samodzielność

Dziecko od najmłodszych lat pragnie uczestniczyć w „dorosłych” czynnościach. Towarzyszy rodzicom na każdym kroku. Przez naśladowanie dorosłych nabiera nowych kompetencji, rozwija samodzielność  i zdobywa nowe umiejętności. To ważne, by odpowiednio je wspierać, aranżując domową przestrzeń tak, żeby tę naukę ułatwiała. Pomogą w tym meble z kolekcji Tuli.

W skład kolekcji wchodzi: regał, stolik oraz taboret. Regał wyposażony jest w otwarte półki, dzięki czemu dziecko widzi ich zawartość i z łatwością może sięgnąć po swoje zabawki i książki. Do półek dołączone są etykiety, na których można narysować piktogramy ułatwiające odkładanie zabawek i przyborów na swoje miejsce.

Meble znajdujące się w ofercie VOX zostały zaprojektowane tak, aby można było wędrować z nimi po całym domu. A ustawiając taborety i stoliki jeden na drugim, zyskuje się dodatkową przestrzeń do przechowywania drobiazgów. Wszystkie bryły można wykorzystać nie tylko w prywatnych wnętrzach, ale również w przestrzeni publicznej – przedszkolach, kawiarniach, sklepach.

Prezentowane w naszej galerii meble pochodzą z oferty VOX z kategorii BABY VOX (przeznaczone dla młodszych dzieci) oraz YOUNG VOX (przeznaczone dla dzieci starszych).

Życie seksualne rodziców

Zacznij świadomie budować swoją relację z partnerem

Jak zrozumieć się w rodzinie

Jak dostrzec potrzeby innych i być wysłuchanym

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.