Kategorie
Polecamy

Nucleofill – powody, dla których warto zdecydować się na mezoterapię

Mezoterapia Nucleofill jest zabiegiem, który ma na celu m.in. oczyszczenie i nawilżenie skóry. Daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Oznaki starzenia prędzej czy później pojawiają się u każdego – to naturalny proces. Możemy jednak re zredukować, a nawet i zniwelować, dzięki czemu będziemy się czuć i wyglądać lepiej i młodziej! Dowiedz się, jak wygląda zabieg mezoterapii Nucleofill oraz jakie ma zalety.

Czym jest mezoterapia Nucleofill i dlaczego warto zdecydować się na zabieg mezoterapii Nucleofill?

Czym jest mezoterapia Nucleofill?

Mezoterapia Nucleofill to zabieg, który sprawdzi się w przypadku:

  • skóry odwodnionej, 
  • skóry niedotlenionej, 
  • skóry wiotkiej,
  • skóry narażonej na stres oksydacyjny, 
  • rozstępów, 
  • cellulitu, 
  • blizn, 
  • niewielkich zmarszczek.

Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu Nucleofill za pomocą igły bądź kaniuli w pożądane miejsca. Nie jest to bolesne, możliwe jest odczuwanie jedynie delikatnego mrowienia bądź ukłuć. Osoby wrażliwe mogą zdecydować się na znieczulenie miejscowe. 

Mezoterapia Nucleofill to niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, pozwalające osiągnąć efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. W mezoterapii wykorzystywana jest substancja w pełni naturalna oraz bezpieczna. Nie zawiera w swoim składzie składników o potencjale uczulającym. Zabieg trwa około 30-60 minut oraz może zostać wykonany niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Aby jednak uzyskać możliwie jak najlepsze rezultaty, zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów co 2-4 tygodnie. Ponadto zal

Niezwykle ważne jest prawidłowe przygotowanie do mezoterapii Nucleofill. Obejmuje przede wszystkim wizytę konsultacyjną, na której lekarz kwalifikuje pacjenta do zabiegu, a także ocenia stan skóry i przedstawia, w jaki sposób będzie przebiegał zabieg. Przygotowanie do zabiegu nie jest wcale skomplikowane, jednak bardzo ważne jest, by poinformować lekarza o ewentualnie przyjmowanych lekach, a także by na 7 dni przed mezoterapią zrezygnować z przyjmowania wszelkich leków, które obniżają krzepliwość krwi, w tym m.in. aspiryny. Osoby, których skóra ma skłonność do zasinień, powinny przez około 7 dni stosować krem z witaminą K w miejscu, w którym zostanie przeprowadzony zabieg. Osoby, które zdecydują się na mezoterapię, powinny przede wszystkim znaleźć odpowiedniego lekarza, posiadającego stosowną wiedzę oraz doświadczenie. Wówczas będą miały pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony w należyty i bezpieczny sposób. 

Uwaga! Reklama do czytania

Uwaga! Złość

Są sposoby radzenia sobie ze złością (swoją i bliskich), które nie ranią i nie krzywdzą. Książka pomaga zrozumieć i stosować te metody. 

CHCESZ? KLIKNIJ!

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg mezoterapii Nucleofill?

Dzięki mezoterapii Nucleofill, skóra zaczyna się regenerować, ulega zagęszczeniu oraz ujędrnieniu, a także zostaje wyraźnie odmłodzone dzięki działaniom antyoksydacyjnym i nawilżającym. Niewielkie zmarszczki znikają, a te większe – ulegają wypłyceniu. Rezultaty są wyraźne i jednocześnie naturalne. Jest to główny powód, dla którego warto zdecydować się na zabieg. Efekty mezoterapii Nucleofill to nie jedyna zaleta tej metody. Jest to przede wszystkim bezpieczny zabieg, ponadto nie wymaga specjalnego przygotowania ani odbycia rekonwalescencji. Mezoterapia nie trwa również nie długo, nie wyma więc od nas rezygnowania z codziennych planów. Jest to wręcz wymarzony zabieg dla wszystkich osób, które pragną przywrócić swojej skórze młody wygląd bądź które chcą pozbyć się wszelkich niedoskonałości. Jeśli jesteś zainteresowany zabiegiem mezoterapii Nucleofill, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki Warszawa oraz umów się na konsultację wstępną!

Uwaga! Reklama do czytania

Ciąża i poród – poradniki

Książki, które wspierają w ciąży, porodzie i przy karmieniu piersią.

Zobacz w księgarni Natuli.pl
Avatar photo

Autor/ka: Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.