Kategorie
Recenzje

Dinozaur Anamalz

Sklep wielorazowo.pl przysłał do redakcji świetną, kreatywną zabawkę dla przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym – figurkę dinozaura firmy Anamalz

Sklep wielorazowo.pl przysłał do redakcji świetną, kreatywną zabawkę dla przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym – figurkę dinozaura firmy Anamalz. Każda z figurek ma swoje imię. Nasz dinozaur to Steg.

Zabawka bardzo przypadła redakcyjnym dzieciom (i rodzicom) do gustu, ponieważ:

  • zwierzątko można dowolnie kształtować i ustawiać w wybranej pozycji, dzięki czemu dziecko ma masę możliwości bawienia się jedną zabawką,
  • dinozaur (i inne zwierzątka) są wykonane z organicznego drewna klonowego,
  • są malowane za pomocą nietoksycznych farb i klejów,
  • pomogą w nauce rozpoznawania i nazywania zwierząt,
  • kompletując zabawki można stworzyć własne, wyjątkowe ZOO,
  • zostały zaprojektowane w Australii jako produkt przyjazny dla środowiska,
  • zabawka jest niezniszczalna, nie szkodzą jej upadki z wysokości, kontakt z wodą, przygniatanie, nie odkształcają się,
  • wyglądają sympatycznie i uroczo, cieszą oczy naturalnym designem.

Moc zabawy

Dzięki połączeniu drewna z tkaniną figurki mają elastyczne nogi, trąbę czy ogon. Można stawiać je w dowolnej pozycji, np. na jednej nodze – wystarczy tylko odrobinę fantazji! Anamalzami może się bawić jedno dziecko lub zaprosić do zabawy rodzeństwo, kolegów czy  rodziców. Wszystkie zwierzątka Anamalz mają niepowtarzalne cechy, które czynią je ciepłymi i atrakcyjnymi dla dzieci niemal w każdym wieku.

Nasz dinozaur Steg ma duży milusi ogon, kostne płyty na grzbiecie i w ogóle jest … mały i przyjazny. Wzbudza sympatię i uśmiech na twarzy dziecka. Znalazł miejsce wśród pluszowych przyjaciół na półce w pokoju córki. Ostatnio pojawił się pomysł pomalowania Stega farbami, ale jeszcze się nad tym zastanawiamy. Na ulotce nie było informacji o tym, czy można zwierzątko poddać takiemu zabiegowi. W końcu to testy na zwierzętach;-)

Podsumowując, dinozaur wspaniale stymuluje rozwój dziecka, dostarcza wielu pomysłów na zabawę, raczej nie prędko się znudzi. Dodatkowo, korzystna cena poszczególnych figurek zachęca do stworzenia większej kolekcji. Polecam!

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.