Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Drewniane zabawki retro od bebeStragan

Znalezienie estetycznych, przyjaznych i ekologicznych zabawek, które nie tylko bawią, ale też uczą i pobudzają wyobraźnię nie jest wcale łatwe. Jeśli poszukujecie jakościowej alternatywy dla plastikowych zabawek niewiadomego pochodzenia, zajrzyjcie do bebeStragan.

Znajdziecie tam zabawki, które – w przeciwieństwie do krzykliwych produktów zajmujących maluchy na krótką chwilę – są proste jak dobra zabawa, a przez to bliskie dzieciom.

W ofercie bebeStragan znajdziecie:

Stylowy drewniany wózek dla lalek RETRO z przepiękną budką. Doskonale sprawdzi się jako zabawka dla dzieci, które uwielbiają się wcielać w role rodziców i zabierać swoje lalki na spacery.

bebe-stragan1

Drewniany wózek Tola, ze względu na bardziej uniwersalny kształt, może pełnić bardzo wiele różnych funkcji – tu jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia!

bebe-stragan4

Drewniane zabawki do pchania i ciągnięcia to nie tylko wózki dla lalek. Drewniany wózek AUTKO z pewnością znajdzie amatorów wśród małych wielbicieli motoryzacji, a wózek do ciągnięcia z dyszlem ANTEK doskonale sprawdzi się podczas zabawy w plenerze.

bebe-stragan5

Ponadczasowe koniki na biegunach oraz koniki na kiju przypomną rodzicom czasy dzieciństwa, a dla dzieci staną się najlepszymi przyjaciółmi zabaw.

bebe-stragan2

Drewniany Domek – zagroda jest zawsze otwarty dla gości, stwarza możliwość codziennie innej zabawy i dostarcza wiele frajdy.

bebe-stragan3

Te i inne zabawki wraz ze szczegółowym opisem znajdziecie na stronie bebeStragan.

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

1 odpowiedź na “Drewniane zabawki retro od bebeStragan”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.