Kategorie
recenzje

Drewniany chodzik Van marki Plan Toys

Świetne książki dla rodziców i dzieci... zobacz naszą KSIĘGARNIĘ NATULI

Drewniany chodzik (choć wolę nazwę jeździk) Van marki Plan Toys to zabawka kultowa. Na miano takiej zasługują wyłącznie zabawki, które podobają się dzieciom bez względu na dekadę, w której przyszły na świat, a ich wyjątkowość polega na tym, że w życiu dorosłym pamiętamy je i ciepło wspominamy.

jezdzik

Jeździk to świetna zabawka dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z nauką chodzenia. Pięknie wykonany, w kształcie samochodu, będzie wspaniałym wsparciem w stawianiu pierwszych samodzielnych kroków. Wysokość rączki jest regulowana, dzięki temu posłuży dziecku przez dłuższy czas, także kiedy sztukę chodzenia opanuje do perfekcji. Jeździk polecam zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Niech nie zmyli was, drodzy rodzice, wzór zabawki, czyli samochód. Chłopcy je kochają, to nie ulega wątpliwości, ale dziewczynki również! Dzieci wożą w nich swoje skarby: ulubionego misia czy kocyk, bidon z wodą, przekąski, samochody, klocki, pełni też funkcję wózka dla lalek. Dzięki gumowym kółkom jeździk, choć drewniany, nie hałasuje, nie piszczy, nie rysuje podłogi. Jeździmy w domu i na zewnątrz, póki nie ma śniegu, taras świetnie się sprawdza. A wiosną wyruszymy na trawiaste ścieżki. Jeździk dostajemy w kartonowym pudełku, do samodzielnego montażu.

Drewniany chodzik Van marki Plan Toys:

  • jest niemal w całości wykonany z bezpiecznego kauczukowego drewna – jedynie kółka są gumowe – oraz bezpiecznych nietoksycznych klejów i farb,
  • jest przeznaczony dla dzieci od 10 miesiąca życia – górnej granicy nie ma,
  • pakowny, estetyczny, podoba się dzieciom,
  • producent zabawki – firma Plan Toys, dba  o to, by metody produkcji były w jak największym stopniu przyjazne środowisku,
  • wymiary chodzika:  21 cm x 30 cm x 46,5 cm,
  • jest dostępny w trzech kolorach: żółtym, niebieskim i różowym.

Zabawkę przysłał zaprzyjaźniony sklep edukatorek.pl.

Karolina Ślusarczyk

Autor/ka: Karolina Ślusarczyk

Filolog, pedagog, redaktorka serwisu Dzieci są ważne. Mieszka z rodziną na wsi. Miłuje książki, ubóstwia naturę i aktywny tryb życia. Kocha polskie Tatry i Bieszczady. Mama Alicji i Igi.


Bestsellery księgarni NATULI

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *