Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Elegancja i ekstrawagancja w jednym, czyli muchy Marthu dla dzieci

Mucha to bardzo elegancki i oldskulowy dodatek do męskiego stroju. Też tak myślicie? To prawda, ale tylko częściowa: od jakiegoś czasu mucha to znowu najmodniejszy, a do tego ekstrawagancki dodatek do każdego stroju: męskiego, damskiego, a także… dziecięcego!
Dzięki niej nawet zwykłe dżinsy i koszula zawsze będą wyglądać nietuzinkowo i oryginalnie.

Sami zobaczcie, jak piękne są muchy Marthu. Projektuje je i ręcznie szyje Marta, która na pomysł założenia firmy specjalizującej się w muchach wpadła, kiedy razem z przyszłym mężem szukali niebanalnej i wysokiej jakości muchy do stroju ślubnego. Nic ciekawego nie mogli znaleźć, a ponieważ potrzeba jest matką wynalazku… postanowili robić sami takie muchy, jakie chcieliby nosić. Bo muchy noszą oboje!

marthu6Kup w Natuli – 49,90

Wszystkie muchy Marthu szyte są ręcznie, z wielką dbałością o szczegóły. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów – te dziecięce ze stuprocentowej bawełny. Projekty powstają w krakowskiej pracowni, wzory są inspirowane street artem, malarstwem, niektóre powstają we współpracy z artystami. Marthu tworzy krótkie serie, dzięki czemu muszki są praktycznie niepowtarzalne.

marthu5

Właściciele twierdzą, że ich produkty to nie tylko akcesoria, ale przede wszystkim oryginalny sposób na wyrażenie siebie. Reklamują się hasłem: “MARTHU – walk your own way”.

groszki1

Naszym zdaniem muchy Marthu to świetny pomysł na niebanalny prezent dla “wszystkomającego” dziecka. Mogą je nosić zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. A Wam jak się podobają?

Muchy Marthu można kupić w Natuli

Autor/ka: Joanna Adamska

Polonistka i pedagog. Tylko chwilowo na emigracji. Książki dla dzieci kupuje sobie, ale chętnie pożycza je swoim dwóm córkom. Pani (nie tylko) od książek w Natuli.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.