Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Jak kupić prezenty świąteczne i nie zwariować – cz. 5: prezenty do 50 zł

Ceny niektórych zabawek przyprawiają o zawrót głowy, szczególnie gdy masz kilkoro dzieci do obdarowania. Oto nasze pomysły na prezenty, za które zapłacisz nie więcej, niż 50 zł.

Tekturowe samoloty do samodzielnego złożenia

liberator

Liberator dla dzieci od 5 lat, cena: 49,90. Spitfire dla dzieci od 3 lat, cena: 18,90. Po złożeniu samoloty można pokolorować według własnego uznania.

Niebanalna przytulanka sensoryczna

gowik

Mała rybka o imieniu Gowik uszyta z materiałów o różnych fakturach i wypełniona różnymi granulatami (pestki wiśni, łuski prosa, gryki, kuleczki styropianowe). Stymuluje zmysł dotyku i słuchu. Dla dzieci od urodzenia, cena: 50 zł.

Przeszywanki

przeszywanki_lupo

Drewniane przeszywanki/przewlekanki stymulują rozwój małej motoryki i potrafią pochłonąć uwagę malucha na dłuuugi czas. Dla dzieci od 3 lat, cena: 19 zł.  Są wyprodukowane w Polsce z ekologicznych materiałów.

Klocki

plus_plus_sw

Klocki Plus-Plus są naprawdę fantastyczną alternatywą dla Lego, a zestaw 170 elementów (do wyboru:  safari, samoloty, roboty, biżuteria) można kupić już za 42,90. Dla dzieci od 5 lat. Za 50 zł można kupić także zestaw 100 drewnianych klocków od polskiego producenta Lupo Toys. Dla dzieci powyżej 1 roku.

Mini gry

czarny_piotrus

Bardzo ładnie wydane, kieszonkowe wersje popularnych gier z serii Czu-Czu. Do wyboru: Czarny Piotruś, Domino, Mini warcaby. Dla dzieci od 3 lat, a cena naprawdę bardzo przyjemna dla portfela: 19,90. Gra Activity to połączenie kalamburów z planszówką. Wersję kieszonkową można kupić już za 39,90. Dla dzieci od 12 lat.

Puzzle

mapa-swiata-zwierzeta-czuczu-dziecisawazne

Puzzle z mapą świata, na której zaznaczono zwierzęta, to zabawka edukacyjna dla miłośników zwierząt i geografii. Dla dzieci w wieku 4-6 lat, cena: 44,90 zł. Puzzle do samodzielnego wielokrotnego malowania raczej nie mają prawa się znudzić, bo za każdym razem można układać coś innego. W zestawie dwa zestawy białych, ścieralnych puzzli (12 i 24 elementy), specjalne kredki i ściereczka. Dla dzieci od 3 lat, cena: 29,90.

Drewniane autka

pojazdy_lupo

Przyjemne w dotyku, bezpieczne, o zaokrąglonych kształtach. Alternatywa dla resoraków. Już od drugiego roku życia. Do wyboru osobówka, ambulans, dostawczy, mała ciężarówka. Cena: od 14 do 30 zł.

Przebieranki

korona

Do wyboru korona albo indiański pióropusz. Rozmiar regulowany. Dla dzieci powyżej 3 lat, cena 30 zł (korona), 45 (pióropusz).

Zestawy kreatywne

kreatywne

Dla starszaków teczka z najsłynniejszymi obrazami świata lub z modą.  Dla dzieci powyżej 8 lat, cena: 49 zł. Dla młodszych zestawy ze zmywalnymi kartami do wielokrotnego użytku od Czu-Czu: Królewny i księżniczki, Znam literki i Zabawy kreatywne.

Audiobooki

AUDIOBOOKI

Nieustająco polecamy mistrzowskie wykonania Edyty Jungowskiej i Piotra Fronczewskiego. Dla dzieci od 3 lat aż do 12, a nawet dla dorosłych.  Ceny: Od 34,90 do 39,90.

Książki

W  tej cenie dostaniecie całe mnóstwo fantastycznych książek, o których była już mowa w drugiej części naszego prezentowego poradnika.

Avatar photo

Autor/ka: Joanna Adamska

Polonistka i pedagog. Tylko chwilowo na emigracji. Książki dla dzieci kupuje sobie, ale chętnie pożycza je swoim dwóm córkom. Pani (nie tylko) od książek w Natuli.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.