Kategorie
recenzje

Kids of colours

Kids of colours to unikat na polskim podwórku. To niepowtarzalne fasony, wyszukane wzory, które trafiają w gusta dzieci oraz ich rodziców. Rękodzieło – tak o swoich projektach mówi ich autorka, a ja absolutnie się pod tym podpisuję

Kids of colours to unikat na polskim podwórku. To niepowtarzalne fasony, wyszukane wzory, które trafiają w gusta dzieci oraz ich rodziców. Rękodzieło – tak o swoich projektach mówi ich autorka, a ja absolutnie się pod tym podpisuję.

kids-of-colors1

Każda kolekcja Kids of colours jest pełna kolorów, jednak wzory są znakiem rozpoznawczym marki. Co sezon dominuje jeden – dziki i zwierzęcy, łowicki, geometryczny, a w tle zawsze pojawiają się także ubranka monochromatyczne – dla zwolenników prostej i czystej formy. Przy formie się zatrzymam – prosta, żadnych falbanek, cekinów, zamków. Za to niebanalne duże kaptury, łączenie faktur, ciekawe dekolty, różne długości i grubości – inne na sezon letni, inne na zimowy.

kids-of-colors3

Swoboda ruchu i dbałość o detale to dla projektantki priorytet. Dziecko ma się czuć dobrze, a że przy okazji świetnie wyglądać – czego chcieć więcej? Do tego całość w 100% z Polski.

kids-of-colors6

Urzekły mnie piękne, łowickie wzory, które pojawiają się na ubrankach Kids of colours. Spodnie z kolorowym kwiatowym motywem na pupie czy prosta sukienka z wzorem łowickim to dla mnie połączenie nowoczesności i ludowości. Dwukolorowe alladynki są cudne! Sama chciałabym takie mieć i właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ projektantka Kids of colours szyje także ubrania dla dorosłych.

kids-of-colors2

Kids of colours to:

  • miękkie i delikatne dla skóry dziecka materiały,
  • proste fasony, ale zawsze z jakimś pazurem – np. kontrastowym kolorem lub wyszukanym motywem,
  • ubranka rosnące z dzieckiem: sukienka za kilka miesięcy będzie tuniką, spodnie – rybaczkami,
  • polskie wykonanie.
kids-of-colors5

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

1 odpowiedź na “Kids of colours”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *