Lniany szal/komin
| Lniany szal/komin

Lniany szal/komin

Sklep z antyalergicznymi, lnianymi wyrobami dla dzieci: linen.pl przysłał nam element garderoby idealny na nadchodzącą wiosnę. Chodzi o szal, a dokładnie komin, wykonany w 100 proc. z lnu. Co więcej, dzięki uniwersalnemu rozmiarowi komin jest odpowiedni zarówno dla mam, jak i córek.

komin1

Kochamy len

To nie moje pierwsze spotkanie z lnem. Ale za każdym razem na nowo mnie on zaskakuje. Nie wpadłabym na to, że z lnu można wyczarować komin. Na szczęście taki pomysł przyszedł do głowy właścicielce sklepu linen.pl. Komin jest wykonany z podwójnego, kreszowanego lnu w twarzowej beżowej kolorystyce (do wyboru jasny bądź szary beż). Początki formowania odpowiedniego kształtu komina były trudne, jednak już po kilku dniach, metodą „prób i błędów” udało mi się uzyskać pożądany kształt, który ładnie komponował się z już wiosennymi płaszczykami: córki i moim. Komin jest nasz wspólny, wymieniamy się nim w razie potrzeby. Na szczęście do większych sporów nie dochodzi. Kolor komina jest na tyle uniwersalny, że pasuje niemal do każdego stroju. Z racji tego, że jest jasny oraz że korzystamy z niego obie, pierzemy go dość często. Ale to wpływa na komin bardzo korzystnie – staje się bardziej miękki, przyjemny w dotyku i łatwiej go formować. W dodatku nie trzeba go prasować.

Lniany komin:

  • jest wykonany z naturalnego, przewiewnego materiału;
  • jest idealny dla mamy i córki – obwód komina to 120 cm, co pozwala na podwójne zawiązanie go na szyi mamy i potrójne na szyi córki;
  • sprawia, że wiosenne stylizacje stają się oryginalne;
  • ma przystępną cenę.

Podsumowując, polecam komin od linen.pl mamom i córkom, które cenią sobie naturalność, ale i oryginalność (gwarantuję, że lniany szalik będzie przyciągał spojrzenia innych). I wspomnę jeszcze o jednym – a mianowicie o zapachu. Pamiętajmy, że len pięknie pachnie, a mając szal na sobie, będziemy wyczuwać jego naturalny aromat.

szal-len


Karolina Ślusarczyk

Filolog, pedagog, redaktorka serwisu Dzieci są ważne. Mieszka z rodziną na wsi. Miłuje książki, ubóstwia naturę i aktywny tryb życia. Kocha polskie Tatry i Bieszczady. Mama Alicji i Igi.
Odwiedź stronę autorki/autora:


Przeczytaj więcej:

natuli.pl
8 książek o Porozumieniu bez Przemocy (NVC)

zdrowie
Naturalne etapy w rozwoju seksualnym dziecka

wychowanie
Miłość sprawia, że ​​mózg dziecka rośnie

rodzina
Kupowanie, pieniądze, rzeczy…, czyli jak się nie dać konsumpcjonizmowi w wychowaniu

olini
11 niesamowitych właściwości oleju z czarnuszki

wychowanie
Zachowanie nastolatków a zmiany w ich mózgu

wychowanie
Poranki – co zrobić, żeby nie były przepełnione stresem i nerwami?