Kategorie
Recenzje

Lniany szal/komin

Sklep z antyalergicznymi, lnianymi wyrobami dla dzieci: linen.pl przysłał nam element garderoby idealny na nadchodzącą wiosnę. Chodzi o szal, a dokładnie komin, wykonany w 100 proc. z lnu. Co więcej, dzięki uniwersalnemu rozmiarowi komin jest odpowiedni zarówno dla mam, jak i córek

Sklep z antyalergicznymi, lnianymi wyrobami dla dzieci: linen.pl przysłał nam element garderoby idealny na nadchodzącą wiosnę. Chodzi o szal, a dokładnie komin, wykonany w 100 proc. z lnu. Co więcej, dzięki uniwersalnemu rozmiarowi komin jest odpowiedni zarówno dla mam, jak i córek.

komin1

Kochamy len

To nie moje pierwsze spotkanie z lnem. Ale za każdym razem na nowo mnie on zaskakuje. Nie wpadłabym na to, że z lnu można wyczarować komin. Na szczęście taki pomysł przyszedł do głowy właścicielce sklepu linen.pl. Komin jest wykonany z podwójnego, kreszowanego lnu w twarzowej beżowej kolorystyce (do wyboru jasny bądź szary beż). Początki formowania odpowiedniego kształtu komina były trudne, jednak już po kilku dniach, metodą „prób i błędów” udało mi się uzyskać pożądany kształt, który ładnie komponował się z już wiosennymi płaszczykami: córki i moim. Komin jest nasz wspólny, wymieniamy się nim w razie potrzeby. Na szczęście do większych sporów nie dochodzi. Kolor komina jest na tyle uniwersalny, że pasuje niemal do każdego stroju. Z racji tego, że jest jasny oraz że korzystamy z niego obie, pierzemy go dość często. Ale to wpływa na komin bardzo korzystnie – staje się bardziej miękki, przyjemny w dotyku i łatwiej go formować. W dodatku nie trzeba go prasować.

Lniany komin:

  • jest wykonany z naturalnego, przewiewnego materiału;
  • jest idealny dla mamy i córki – obwód komina to 120 cm, co pozwala na podwójne zawiązanie go na szyi mamy i potrójne na szyi córki;
  • sprawia, że wiosenne stylizacje stają się oryginalne;
  • ma przystępną cenę.

Podsumowując, polecam komin od linen.pl mamom i córkom, które cenią sobie naturalność, ale i oryginalność (gwarantuję, że lniany szalik będzie przyciągał spojrzenia innych). I wspomnę jeszcze o jednym – a mianowicie o zapachu. Pamiętajmy, że len pięknie pachnie, a mając szal na sobie, będziemy wyczuwać jego naturalny aromat.

szal-len
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.