Kategorie
Ekowiadomości

Korzeń irysa na ząbkowanie

Od około 4 miesiąca życia dziecko wchodzi w okres ząbkowania. Produkt w 100 % naturalny, o pięknym zapachu pomoże maluchowi w tym trudnym okresie

Od około 4 miesiąca życia dziecko wchodzi w okres ząbkowania. Produkt w 100 % naturalny, o pięknym zapachu pomoże maluchowi w tym trudnym okresie.

Uwaga! Reklama do czytania

Poród naturalny

Świadome przygotowanie się do cudu narodzin.

Karmienie piersią

Twoje mleko to cudowny dar. Naucz się nim dzielić.

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Korzeń irysa

Korzeń fiołkowy (inna nazwa irysa) jest oszlifowany i okorowany, dlatego nie stanowi zagrożenia dla dziecka. Eko-gryzaczek pochodzi z europejskich upraw, zawiera olejki eteryczne, krochmal, żywice i bezwonny Glykosid Iridin. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza uczucie swędzenia. Suchy korzeń jest twardy, natomiast podczas gryzienia przez dziecko uzyskuje konsystencję bardzo twardej gumy, wtedy też uwalnia olejki eteryczne, które działają łagodząco na podrażnione dziąsła niemowlęcia.

Uwaga! Reklama do czytania

Uwaga! Złość

Są sposoby radzenia sobie ze złością (swoją i bliskich), które nie ranią i nie krzywdzą. Książka pomaga zrozumieć i stosować te metody. 

CHCESZ? KLIKNIJ!

Korzeń powinien być codziennie wyparzany we wrzątku. Należy pamiętać, aby nie przywiązywać sznureczkiem gryzaka do szyi dziecka.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.