Kategorie
recenzje

Kubek niekapek Litecup

Świecący kubek niekapek Litecup – prosty, przezroczysty kubek, bez aplikacji czy intensywnych kolorów. Jedyny akcent kolorystyczny to nakrętka. Został zaprojektowany dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z samodzielnym piciem. I ma jeszcze jedną ciekawą funkcję, która bardzo podoba się dzieciom. O tym za chwilę:) Kubek przysłał nam sklep kra-kra.pl

Świecący kubek niekapek Litecup – prosty, przezroczysty kubek, bez aplikacji czy intensywnych kolorów. Jedyny akcent kolorystyczny to nakrętka. Został zaprojektowany dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z samodzielnym piciem. I ma jeszcze jedną ciekawą funkcję, która bardzo podoba się dzieciom. O tym za chwilę:) Kubek przysłał nam sklep kra-kra.pl.

litecup

Szklanka, z której nic się nie wyleje

Kubek Litecup jest lekki, małe dzieci trzymają go obiema dłońmi, jak szklankę. W nakrętce znajduje się miękka uszczelka, przez którą dziecko pije. Ponieważ to kubek typu niekapek, nie ma obaw, że zawartość się wyleje.

Ania, mama dziesięciomiesięcznego Franka, opowiada o kubku Litecup: „Franek już od kilku miesięcy pije płynny inne niż moje mleko. Używałam popularnego, bardzo prostego niekapka. Z zaciekawieniem przyglądałam się, jak synek uczy się pić z niekapka Litecup. Początki były dość trudne – trzymał kubek dość stabilnie, choć przydałyby się uszy. Pojemność spora, myślę, że dla niemowląt mogłaby być mniejsza. To niekapek z prawdziwego zdarzenia, faktycznie woda się z niego nie wylewa. Lekki, łatwo go umyć. No i jego największa zaleta, oczywiście według mojego syna – kubek świeci w nocy. Z tego powodu dość często Franek traktuje kubek jak zabawkę. Mnie ta funkcja również się podoba. Delikatna dioda daje rozproszone światło. Niekapek w nocy pełni funkcję lampki i zdecydowanie ułatwia nam nocne karmienie piersią”.

Franek opanował picie z kubka Litecup. Przed rocznym, redakcyjnym Kaziem ta sztuka jest jeszcze do odkrycia. Trzyma kubeczek w ręce i przechyla go, ale nie umie jeszcze pociągnąć wody tak, jak się to robi pijąc ze słomką.

litecup2

Nocna lampka

To nadal recenzja kubka, choć teraz kilka słów o jego praktycznej funkcji, jaką jest dawanie światła. Kubeczek Litecup świeci się w ciemności. Jednak w obecności innego źródła światła inteligentny kubeczek wyłącza się sam, automatycznie, oszczędzając jednocześnie diodę. Jako typowa kobieta, która oczywiście poradzi sobie bez instrukcji obsługi, próbowałam włączyć kubek w ciągu dnia. I nie udawało mi się. Nie obyło się bez instrukcji, z której dowiedziałam się po pierwsze, co należy zrobić, by włączyć kubek, a po drugie, że świeci tylko w ciemnym pomieszczeniu i w nocy. Kiedy wreszcie mi się udało, kubek stał się lampką nocną. Córce niezykłą radość sprawia picie z kubka w nocy, bo wtedy świeci jasno niebieskim światłem. Przenośnia lampka oświetla drogę do łazienki czy sypialni rodziców. W dzień nieco traci na atrakcyjności w jej oczach.

Jako że wakacje spędzamy na kempingu, pod namiotem, kubek Litecup to dla nas gadżet idealny. Kto choć raz był pod namiotem, ten wie, ile czasu może zająć poszukiwanie bidonu z wodą w nocy. Litecup rozwiązuje problem.

Kubek Litecup:

  • z systemem 360 stopni, przyzwyczaja dziecko do picia w sposób naturalny (jak ze szklanki) i jednocześnie chroni  przed rozlewaniem;
  • świeci w nocy – atrakcja dla dziecka, a do tego pomaga w prosty sposób zlokalizować wodę;
  • oświetla delikatnym światłem pokój, a dziecko czuje się dzięki temu bezpieczniej;
  • idealnie nadaje się na wakacyjne podróże;
  • jest ekonomiczny – dioda wyłącza się automatycznie, jeśli wyczuje inne źródło światła;
  • do wyboru kilka kolorów nakrętek;
  • wolny od BPA, lateksu;
  • pojemność ok. 300 ml.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Bestsellery księgarni Natuli.pl

Pierwszy osadzony w polskich realiach przewodnik dla rodziców małych dzieci.

Ta prosta, rytmiczna książeczka to wspaniałe zaproszenie do zabawy i czułego, bliskiego kontaktu.

Jak się kochać?
Komunikacja, bliskość, intymność

Tematy, którymi się zajmujemy:

3 odpowiedzi na “Kubek niekapek Litecup”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *