Kategorie
Recenzje

Najsłynniejsze Obrazy Świata – Teczka Inspiracji od ZuzuToys

Najsłynniejsze Obrazy Świata to kreatywny zestaw i zarazem książka o malarstwie, która wprowadza dzieci w świat sztuki. Pięknie wydana, dopracowana w każdym szczególne mówi o ważnych dziełach sztuki, odkrywając przed dziećmi tajniki malarstwa różnych epok w języku polskim i angielskim. To propozycja dla rodzin, ale i placówek oświatowych i terapeutycznych, świetlic

Najsłynniejsze Obrazy Świata to kreatywny zestaw i zarazem książka o malarstwie, która wprowadza dzieci w świat sztuki. Pięknie wydana, dopracowana w każdym szczególne mówi o ważnych dziełach sztuki, odkrywając przed dziećmi tajniki malarstwa różnych epok w języku polskim i angielskim. To propozycja dla rodzin, ale i placówek oświatowych i terapeutycznych, świetlic.

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Najsłynniejsze Obrazy Świata wydała polska firma ZuzuToys.

najslynniejsze-obrazy-swiata

20 kart – 20 arcydzieł – 20 opisów obrazów – 20 obrazów do pokolorowania

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!

Na 20 kartach znajdujemy reprodukcje słynnych obrazów, pełne ciekawostek opisy arcydzieł i informacje o malarzach. Po drugiej stronie każdej karty są kolorowanki obrazów. Karty mają duży format – A3, który idealnie nadaje się do małej prezentacji w domowym zaciszu oraz na forum grupy przedszkolnej lub szkolnej. Całość zebrana jest w teczce w twardej, wygodnej do transportowania oprawie. To świetna pomoc dydaktyczna dla wszystkich rodziców z naciskiem na tych prowadzących edukację domową.

najslynniejsze-obrazy-swiata2

Każda karta jest pełna informacji podanych w czytelny sposób. Dzięki temu dziecko nie jest przeciążone wiadomościami – dostaje te najważniejsze i najciekawsze. Dzięki temu, że może pokolorować dzieło, które znajduje się na odwrocie karty, lepiej zapamiętuje wcześniej przekazane informacje, utrwala je i ćwiczy małe rączki. Duży format teczki pozwala gromadzić w niej także inne rysunki dziecka.

najslynniejsze-obrazy-swiata3

Na ostatniej, 21. karcie są opisane podstawowe gatunki malarskie: portret, pejzaż, autoportret, malarstwo rodzajowe i martwa natura. Wszystkie zostały zobrazowane przykładami dzieł mistrzów. Po drugiej stronie tej karty jest miejsce na obraz dziecka.

najslynniejsze-obrazy-swiata4
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.