Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Nauka angielskiego dla dzieci – jak dobra zabawa… Edgard

O korzyściach płynących z nauki języków obcych nie trzeba się mocno rozpisywać. Dziś trudno wyobrazić sobie człowieka żyjącego w multikulturowym świecie, który porozumiewa się z innymi na migi. Angielskiego uczą się przedszkolaki, a znajomość tego języka na poziomie szkoły podstawowej staje się normą. Czy możemy pomóc dzieciom w przyswajaniu tego języka na lekcjach, ale również w domu?
Oto propozycja jednego z najlepszych wydawnictw w tej dziedzinie.

Zestawy do nauki angielskiego znajdziecie w sklepie natuli.pl:
Angielski dla dzieci

W globalizującym świecie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez znajomości języka angielskiego, zwanego nie bez powodu „językiem świata”. Dokształcające kursy językowe potrafią kosztować niemało, ale jesteśmy gotowi za nie płacić, zdając sobie sprawę z tego, ile korzyści nam one dają. Jednocześnie, nasze dzieci angielskiego uczą się już od przedszkola. To zazwyczaj nauka w formie zabawy, która pozwala im oswoić się z obco brzmiącymi nazwami i poznać słowa angielskich piosenek. Dlaczego by tego tematu nie pociągnąć dalej, utrwalając wiedzę o języku obcym w domu bądź na lecjach, ale w formie zabawy? Z pomocami językowymi Edgard z pewnością będzie to dużo łatwiejsze i dodatkowo sprawi wszystkim sporo frajdy.
angielski_dla_Dzieci_karty
Edgard naukę języka traktuje bardzo poważnie, proponując jednak – zamiast sztywnych reguł – całą masę zabaw, dostosowanych do wieku i zainteresowań dzieci. Z pomocami tej firmy można więc nie tylko rozwiązywać zadania, ale też kolorować, ćwiczyć wymowę i słownictwo, oglądać ilustracje i… śpiewać całą rodziną nie tylko angielskie śpiewanki, ale też brać udział w językowym karaoke. To co wyróżnia materiały Edgard, to ciekawe tematy, różnorodni bohaterowie i zabawne wyrażenia, które przeplatają się z niesłychanie wciągającymi historiami. To doskonały pomysł, by raz na zawsze zerwać z pomysłem żmudnego wkuwania angielskich słówek, zamieniając tradycyjną edukację w coś, co przysporzy wszystkim sporo uśmiechu. I pokaże, że obcowanie z obcym językiem może być frajdą. Czymś naturalnym, z czym – poza szkołą – można mieć kontakt również w domu.
angielski_dla_Dzieci_kolory
Na koniec jeszcze jedna ważna lekcja, która płynie z obcowania z pomocami Edgard w domu. Gdy razem z dziećmi śpiewamy i bawimy się językiem, przełamujemy własne językowe bariery i wpuszczamy językową swobodę do naszych domów. A najważniejsze w nauce języków jest właśnie to… by zacząć nimi po prostu mówić. Nawet, jeśli gramatycznie czasem nam coś nie wychodzi.

Fotografie użyte w tekście  pochodzą z bloga zabawkator.pl (za zgodą autora).

Zestawy do nauki angielskiego znajdziecie w sklepie natuli.pl:
Angielski dla dzieci

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.