Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Oryginalne i zabawne plakaty do pokoju dziecka „Sprinkles”

Jeżeli chcesz, żeby twoje dziecko otaczały dobrze zaprojektowane grafiki i nieinfantylne obrazki, zapraszam na wizytę do sprinkles.pl. Tutaj najważniejszym klientem jest dziecko. Ich autorka wymyśla, rysuje, wycina i układa, by stworzyć coś wyjątkowego dla małych miłośników dobrego wzornictwa. Tak powstała seria oryginalnych i zabawnych plakatów „Sprinkles”

Jeżeli chcesz, żeby twoje dziecko otaczały dobrze zaprojektowane grafiki i nieinfantylne obrazki, zapraszamy do sprinkles.pl. Tutaj najważniejszym klientem jest dziecko. Autorka wymyśla, rysuje, wycina i układa, by stworzyć coś wyjątkowego dla małych miłośników dobrego wzornictwa. Tak powstała seria oryginalnych i zabawnych plakatów „Sprinkles”.

plakat1

Ideą Sprinkles jest projektowanie personalizowanych plakatów na zamówienie

Staram się, żeby każdy plakat najtrafniej oddał upodobania, osobowość i wygląd dziecka, by był dowcipny, lecz niebanalny. Bardzo dbam o szczegóły: jeżeli maluch ma ulubione przedmioty – na pewno znajdzie je na plakacie, staram się też ująć jego pasję czy zabawny pseudonim. Na plakacie mogę umieścić imię dziecka lub datę jego urodzenia, a samą grafikę dopasować kolorystycznie do pokoju. Dzięki personalizowanym plakatom pokój dziecka nabierze indywidualnego charakteru. Każdy plakat jest niepowtarzalny, jeden jedyny na całym świecie… tak jak dziecko.

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!

Beata Kostuch-Wiśniewska

plakat9

Nowością w Sprinkles są edukacyjne plakaty. Jeden z polskim alfabetem i drugi do nauki liczenia. Plakaty otwierają nową serię grafik w języku polskim. Już niebawem będą w sprzedaży. Zapraszamy do śledzenia nowości na Facebooku.

plakat6

Jeżeli chcesz wychować małego entuzjastę dobrego wzornictwa, zadbaj, żeby od najmłodszych lat otaczały go takie przedmioty.

plakat7

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne