Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Oryginalne i zabawne plakaty do pokoju dziecka „Sprinkles”

Jeżeli chcesz, żeby twoje dziecko otaczały dobrze zaprojektowane grafiki i nieinfantylne obrazki, zapraszam na wizytę do sprinkles.pl. Tutaj najważniejszym klientem jest dziecko. Ich autorka wymyśla, rysuje, wycina i układa, by stworzyć coś wyjątkowego dla małych miłośników dobrego wzornictwa. Tak powstała seria oryginalnych i zabawnych plakatów „Sprinkles”

Jeżeli chcesz, żeby twoje dziecko otaczały dobrze zaprojektowane grafiki i nieinfantylne obrazki, zapraszamy do sprinkles.pl. Tutaj najważniejszym klientem jest dziecko. Autorka wymyśla, rysuje, wycina i układa, by stworzyć coś wyjątkowego dla małych miłośników dobrego wzornictwa. Tak powstała seria oryginalnych i zabawnych plakatów „Sprinkles”.

plakat1

Ideą Sprinkles jest projektowanie personalizowanych plakatów na zamówienie

Staram się, żeby każdy plakat najtrafniej oddał upodobania, osobowość i wygląd dziecka, by był dowcipny, lecz niebanalny. Bardzo dbam o szczegóły: jeżeli maluch ma ulubione przedmioty – na pewno znajdzie je na plakacie, staram się też ująć jego pasję czy zabawny pseudonim. Na plakacie mogę umieścić imię dziecka lub datę jego urodzenia, a samą grafikę dopasować kolorystycznie do pokoju. Dzięki personalizowanym plakatom pokój dziecka nabierze indywidualnego charakteru. Każdy plakat jest niepowtarzalny, jeden jedyny na całym świecie… tak jak dziecko.

Uwaga! Reklama do czytania

Uwaga! Złość

Są sposoby radzenia sobie ze złością (swoją i bliskich), które nie ranią i nie krzywdzą. Książka pomaga zrozumieć i stosować te metody. 

CHCESZ? KLIKNIJ!

Beata Kostuch-Wiśniewska

plakat9

Nowością w Sprinkles są edukacyjne plakaty. Jeden z polskim alfabetem i drugi do nauki liczenia. Plakaty otwierają nową serię grafik w języku polskim. Już niebawem będą w sprzedaży. Zapraszamy do śledzenia nowości na Facebooku.

plakat6

Jeżeli chcesz wychować małego entuzjastę dobrego wzornictwa, zadbaj, żeby od najmłodszych lat otaczały go takie przedmioty.

plakat7

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne