Kategorie
Recenzje

Dekopaka w Szafie – ubranka dla dzieci

Redakcyjne dzieci w jesień wkroczyły w fantastycznych ubrankach od Dekopaka w szafie. Pewnym i swobodnym krokiem, kolorystycznie wkomponowując się w żółto-szary krajobraz za oknem korzystają, a my razem z nimi, z uroków tej pory roku. Jest wygodnie i ciepło

Redakcyjne dzieci w jesień wkroczyły w fantastycznych ubrankach od Dekopaka w szafie. Pewnym i swobodnym krokiem, kolorystycznie wkomponowując się w żółto-szary krajobraz za oknem korzystają, a my razem z nimi, z uroków tej pory roku. Jest wygodnie i ciepło.

dekopaka1

Minimalizm plus wzór

Jesienna kolekcja ubranek Dekopaka w szafie to nadal unikatowe fasony, nie krępujące ruchów dziecka, stonowane kolory podkreślone charakterystycznymi dla Dekopaki motywami, np. trójkątami, gwiazdami, śrubkami. Ta kolekcja jest zupełnie inna niż poprzednia.

dekopaka8

W wiosennej kolekcji Tropem dominował motyw zwierząt, piórek, kwiatów. Obok sztandarowej szarości, granatu, ecru i pudrowego różu pojawiły się nowe kolory – musztardowy i turkusowy. Wygodna peleryna, klasyczna bluza, czapka i chusty sprawdzą się podczas jesiennych chłodów.

dekopaka2

Wielką zaletą ubranek od Dekopaki jest to, że wyglądają dobrze w własnym towarzystwie, tworząc zestaw, oraz jako element stylizacji. To zasługa prostych fasonów i stonowanych kolorów, które wyróżniają się na tle ubranek dostępnych w sklepach sieciowych. I jeszcze jedno – ubrania te rosną z dzieckiem, legginsy, które teraz mają idealną długość, wiosną przyszłego roku będą rybaczkami. Czapka, komin czy chusta to zakupy na lata, a tunika w przyszłości stanie się bluzką.

dekopaka3

Lubimy Dekopakę w szafie za:

  • wyróżniające się wzornictwo,
  • jakość wykończenia, użytych materiałów, które mają certyfikat OEKO-TEX,
  • oryginalną kolorystykę,
  • ubranka, które rosną z dzieckiem,
  • ubranka dla Maluchów i Starszaków – dostępne w rozmiarach od 74 do 122,
  • nieprzekombinowane kroje, pozwalające na swobodę ruchów,
  • przystępną cenę za polski produkt.
dekopaka4
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.