Kategorie
Recenzje

Otulinka bambusowa Sweetheart

Nazwa Sweetheart kojarzy się z miłością, bliskością i bezpieczeństwem. Rzeczywiście, te określenia dobrze charakteryzują otulinkę bambusową w kształcie serca ze sklepu maylily.pl.

Sweetheart9

Zapach mamy ma wielką moc

Serduszko powstało z myślą o najmłodszych dzieciach, także tych urodzonych przedwcześnie. Jak działa? Pochłaniając zapach skóry mamy, np. podczas karmienia, kiedy osłania pierś. Wyjątkowa tkanina, jaką jest muślin bambusowy, skutecznie absorbuje zapachy i jednocześnie zachowuje swoją delikatność i miękkość. Tylko tyle albo aż tyle – ponieważ dla noworodka zapach i bliskość mamy są nieocenioną pomocą – uspokajają, wyciszają, dają schronienie.

Sweetheart3

Przez pierwsze miesiące życia Sweetheart może towarzyszyć dziecku:

 • jako przytulanka podczas snu w dziecięcym lub rodzinnym łóżku,
 • na spacerze – także jako przytulanka lub podkład w wózku,
 • przydaje się również rodzicom noszącym w chuście czy nosidle jako wkładka pomiędzy ciałem rodzica i dziecka – doskonale pochłania pot i zwiększa komfort dziecka,
 • w czasie karmienia piersią, ponieważ przejmuje rolę pieluszki tetrowej. Serduszkiem można wytrzeć buzię dziecka, osłonić pierś, ochronić ubranie dziecka lub swoje w momencie odbijania,
 • kiedy mama musi wyjść, a opiekę nad dzieckiem przejmuje tata, babcia czy niania, serduszko pachnące mamą daje dziecku poczucie bezpieczeństwa,
 • w momencie rozszerzania diety, ponieważ znakomicie zastępuje śliniak – osłania ubranko przed zabrudzeniem,
 • w podróży samochodem, pociągiem, samolotem, ponieważ zapewnia pachnące mamą serduszko działa kojąco. Sweetheart jest miękkie, można je złożyć w dowolny kształt, ułożyć w foteliku w taki sposób, by dziecko czuło się komfortowo.
Sweetheart7
Sweetheart6

Sweetheart może także towarzyszyć mamie karmiącej:

 • Zabezpiecza przed wychłodzeniem i zapaleniem piersi. Niekiedy mama jest narażona na zmiany temperatury, przykładowo kiedy musi wyjść na balkon, serduszko pozwala osłonić pierś.
 • Świetnie sprawdza się jako dyskretna osłona piersi podczas karmienia w miejscu publicznym.
 • Pomysłowo wykrojony kształt jest na tyle duży, że obejmuje całą klatkę piersiową, a jednocześnie serduszko jest dobrze dopasowane. Ponadto można je złożyć, schować do torebki i zabrać wszędzie.
 • Jest przydatne w czasie nawału pokarmu. Czasem małe wkładki laktacyjne nie wytrzymują nawału mleka i przeciekają. Nowej wkładki mama nie ma pod ręką, ale ma serduszko, które jest duże, miękkie i chłonne.
Sweetheart4

Produkty Maylily znamy nie od dziś. Doskonała jakość tkanin, dbałość o szczegóły, oryginalne wzory, przemyślana konstrukcja, to ich znaki rozpoznawcze. Widać, że akcesoria są tworzone przez mamy dla mam. Jako, że kobiety zwykle są wzrokowcami i lubią otaczać się ładnymi rzeczami, to wzornictwo serduszka skradnie ich serca. To unikatowy, zastrzeżony wzór, chroniony prawem autorskim. Fajnie, że w pudełku są dwa serduszka – a samo opakowanie też jest wyjątkowe. Jest metalowe i poza przechowywaniem serduszek ma milion innych zastosowań. Serduszka są szyte w Polsce, z polskiej tkaniny najwyższej jakości.

Sweetheart
Sweetheart6
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.