Kategorie
Polecamy

Plecak Vans – prawdziwy hit szkolnych korytarzy!

Już za chwilę w szkołach będzie ponownie rozbrzmiewać szklony dzwonek, a sklepy wypełniają się akcesoriami niezbędnymi podczas powrotu do szkoły. Ważnym elementem każdego ucznia jest plecak. Szczególnie wśród starszych dzieci stanowi nie tylko praktyczny element wyprawki szkolnej, ale przede wszystkim ważny element oddający styl dziecka. Sztywne tornistry dawno zostały wyparte m.in. przez plecaki Vans.

Wygoda i funkcjonalność

Dla młodszych dzieci ważne jest, aby plecak był odpowiednio wyprofilowany. Dzięki temu dbamy o jego postawę – musi przylegać on do pleców dziecka. Jeśli dziecko musi nosić wiele książek idealnym rozwiązaniem stają się plecaki z kółkami, które zamiast nosić na plecach – mogą ciągnąć za sobą jak walizkę. Jeśli nasza pociecha wraca do domu pieszo, warto rozważyć plecak z materiału wodoodpornego oraz z elementami odblaskowymi. Coraz częściej odpowiedni tornister musi pomieścić nie tylko całą masę książek i zeszytów, ale także musi być przystosowany do nowych technologii. Warto sprawdzić, czy plecak posiada dodatkową kieszeń przystosowaną do zabierania ze sobą laptopa, czy tableta – sprzęty te służą nie tylko zabawie w czasie przerw, ale także pomagają zmieścić wiele książek dziecka w jednym miejscu, dzięki czemu można zredukować zbędne kilogramy niesione przez dziecko na plecach.

Vans – marka, która została hitem szkolnych korytarzy!

Kto chociaż raz kupował z dzieckiem plecak, ten wie, że dla dziecka dużo częściej niż funkcjonalność liczy się design. To, co nosi na plecach nie jest tylko jego ułatwieniem, ale pozwala wyróżnić się na korytarzu. Stanowi także element jego charakteru. Z pozoru tak błahą rzeczą, jak plecak, dziecko jest w stanie pokazać swoje zainteresowania, fascynacje czy marzenia. Jest to bardzo ważne zarówno dla młodszych, jak i starszych uczniów. Dzieci często decydują się na wzory z ulubionych bajek, takimi jak superbohaterowie, albo księżniczki. O ile młodsze dzieci są zazwyczaj bardzo zdecydowane czego konkretnie pragną, tak ze starszymi może być problem. 

Szczególnie dla starszej młodzieży dedykowane są plecaki Vans, które są prawdziwym hitem szkolnych korytarzy. Występują one w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej oraz w licznych wzorach graficznych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się plecaki, które były wykonane z materiału, który reprintowały obrazy Vincenta Van Gogha. Choć ta marka powstała z myślą o fanach deskorolki – zawładnęła ona sercami wielu osób na całym świecie. Zwolennicy plecaków Vans cenią je za wygodę, wytrzymałość, pakowność i za wspaniały design. Jest on na tyle unikatowy, że ten sam plecak rewelacyjnie sprawdza się zarówno u chłopca, jak i u dziewczynki. Plecaki Vans dostępne są m.in. w sklepach CCC.

Gdzie należy szukać odpowiednich plecaków?

Szczególnie w okresie wakacyjnym możemy znaleźć bardzo wiele miejsc w ofercie, w których znajdziemy plecaki szkolne. Są to: supermarkety, księgarnie, sklepy stacjonarne, sklepy papiernicze i wiele, wiele innych. Niektóre miejsca oferują naprawdę niskie ceny, jednak należy pamiętać, że plecak jest inwestycją na lata. Dobrej jakości materiał z niebanalnym wzorem potrafi przetrwać niejeden rok szkolny. Dlatego warto szukać miejsc, które cechują się szerokim wyborem. Niektóre sklepy, takie jak CCC, prowadzą sprzedaż zarówno przez Internet, jak i w sklepach stacjonarnych. Często model, który znajduje się stacjonarnie nie jest dostępny w kolorze, który byśmy chcieli, a dzięki ofercie internetowej mamy możliwość większego wyboru.

Avatar photo

Autor/ka: Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.