Kategorie
recenzje

Poduszka podróżna

W jaki sposób można umilić i ułatwić sobie i dzieciom wakacyjne (i nie tylko) podróże? Mieć pod ręką, a raczej pod karkiem, poduszkę podróżną. My dostaliśmy taką od kura-d.pl. Przetestowaliśmy ją podczas pięciogodzinnej podróży samochodem na upragnione wakacje. Poduszka spisała się rewelacyjnie!

Świetne książki dla rodziców i dzieci... zobacz naszą KSIĘGARNIĘ NATULI

W jaki sposób można umilić i ułatwić sobie i dzieciom wakacyjne (i nie tylko) podróże? Mieć pod ręką, a raczej pod karkiem, poduszkę podróżną. My dostaliśmy taką od kura-d.pl. Przetestowaliśmy ją podczas pięciogodzinnej podróży samochodem na upragnione wakacje. Poduszka spisała się rewelacyjnie!

kura-d

Lubimy poduszkę podróżną, ponieważ:

  • ma idealny kształt – dopasowuje się do użytkownika;
  • znakomicie relaksuje, pozwala odpocząć karkowi zarówno dziecka, jak i dorosłego;
  • warstwa zewnętrzna jest bawełniana, dzięki temu szyja nie poci się;
  • ma wypełnienie antyalergiczne;
  • ma niebanalny dizajn;
  • łatwo ją utrzymać w czystości – pierzemy w temp. 30 st.;
  • jest szyta ręcznie z polskiej bawełny.

Pomysł na „na szycie”

Za Kura-d.pl stoi Agata, która od ponad 4 lat zajmuje się szyciem i rękodziełem. Zaczęło się od potrzeby – Agata nie mogła znaleźć akcesoriów dobrej jakości, ale w rozsądnej cenie. I zaczęła szyć wymarzone poduchy i zasłony. Kiedy na świecie pojawiła się jej córka Zuzia, Agata  zapragnęła  tworzyć zabawki pozbawione plastiku – z dobrej jakości bawełny. Z myślą o córce powstały poduszki podróżne, bo dziewczynce zawsze podczas snu w aucie spadała głowa, wigwamy, bo uwielbia się chować, koc plażowy – wyjeżdżając pociągiem ma się ograniczony bagaż, lekkość też jest mile widziana.

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

Jak zrozumieć się w rodzinie
34 PLN
Jak zrozumieć małe dziecko
35 PLN
Rozwój seksualny dzieci
promocja 25 PLN

Każda z zabawek, jakie powstają u kury-d.pl, jest przyjazna nawet dla najmłodszych. Nie posiadają drobnych elementów jak oczy czy nosy, które mogłyby odpaść podczas gryzienia. Każde z akcesoriów, które wyjdą spod jej palców, są niepowtarzalne, indywidualne, widać, że tworzone z pasją.

Poduszka w podróży

Miałam już kilka poduszek tego typu, ale zawsze było jakieś „ale”: za duża, za mała, zbyt luźna, za ciasna, za twarda, z niby naturalnego materiału, a jednak nie. Wreszcie znaleźliśmy idealną – w odpowiednim rozmiarze, nie za miękka, ale też nietwarda, w bawełnianym poszyciu, które podoba się dzieciom i dorosłym (kształt śpiącego kota). Ma uniwersalny rozmiar, dzięki temu może z niej korzystać cała rodzina (dostępny także dla niemowląt i młodszych dzieci).

Poduszka od kura-d.pl powstała z myślą o korzystaniu z niej w czasie podróży, jednak my się nie ograniczaliśmy tylko do tego zastosowania. Nosimy poduszkę z auta do domu, bo pozwala ona się zrelaksować podczas słodkiego lenistwa. Do tego chyba jest niezniszczalna – prana kilka razy, w samochodzie była już chyba w każdym schowku, wciąż zmienia swoje miejsce pobytu, a wcale nie widać, by była zniszczona. Jest starannie wykonana, z dbałością o detale.

Podsumowując, za rozsądną cenę (35 zł) otrzymujemy polski, ręcznie wykonany produkt, bardzo przydatny podczas krótszych i dłuższych podróży. Dodatkowo zajmuje mało miejsca w torebce czy plecaku, dlatego poduszka może towarzyszyć rodzinie np. na pikniku czy na plaży.

Czytasz artykuł … i bardzo dobrze

Piszemy i wydajemy książki, tworzymy magazyn dla rodziców, prowadzimy super księgarnię. Jeśli nas nie znasz… kliknij i

Karolina Ślusarczyk

Autor/ka: Karolina Ślusarczyk

Filolog, pedagog, redaktorka serwisu Dzieci są ważne. Mieszka z rodziną na wsi. Miłuje książki, ubóstwia naturę i aktywny tryb życia. Kocha polskie Tatry i Bieszczady. Mama Alicji i Igi.


Bestsellery księgarni NATULI

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *