Kategorie
Recenzje

Poduszka podróżna

W jaki sposób można umilić i ułatwić sobie i dzieciom wakacyjne (i nie tylko) podróże? Mieć pod ręką, a raczej pod karkiem, poduszkę podróżną. My dostaliśmy taką od kura-d.pl. Przetestowaliśmy ją podczas pięciogodzinnej podróży samochodem na upragnione wakacje. Poduszka spisała się rewelacyjnie!

W jaki sposób można umilić i ułatwić sobie i dzieciom wakacyjne (i nie tylko) podróże? Mieć pod ręką, a raczej pod karkiem, poduszkę podróżną. My dostaliśmy taką od kura-d.pl. Przetestowaliśmy ją podczas pięciogodzinnej podróży samochodem na upragnione wakacje. Poduszka spisała się rewelacyjnie!

kura-d

Lubimy poduszkę podróżną, ponieważ:

  • ma idealny kształt – dopasowuje się do użytkownika;
  • znakomicie relaksuje, pozwala odpocząć karkowi zarówno dziecka, jak i dorosłego;
  • warstwa zewnętrzna jest bawełniana, dzięki temu szyja nie poci się;
  • ma wypełnienie antyalergiczne;
  • ma niebanalny dizajn;
  • łatwo ją utrzymać w czystości – pierzemy w temp. 30 st.;
  • jest szyta ręcznie z polskiej bawełny.

Pomysł na „na szycie”

Za Kura-d.pl stoi Agata, która od ponad 4 lat zajmuje się szyciem i rękodziełem. Zaczęło się od potrzeby – Agata nie mogła znaleźć akcesoriów dobrej jakości, ale w rozsądnej cenie. I zaczęła szyć wymarzone poduchy i zasłony. Kiedy na świecie pojawiła się jej córka Zuzia, Agata  zapragnęła  tworzyć zabawki pozbawione plastiku – z dobrej jakości bawełny. Z myślą o córce powstały poduszki podróżne, bo dziewczynce zawsze podczas snu w aucie spadała głowa, wigwamy, bo uwielbia się chować, koc plażowy – wyjeżdżając pociągiem ma się ograniczony bagaż, lekkość też jest mile widziana.

Uwaga! Reklama do czytania

Jak zrozumieć małe dziecko

Podręcznik świadomego rodzicielstwa

Uwaga! Złość

Jak zapanować nad reakcją na złość?

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Każda z zabawek, jakie powstają u kury-d.pl, jest przyjazna nawet dla najmłodszych. Nie posiadają drobnych elementów jak oczy czy nosy, które mogłyby odpaść podczas gryzienia. Każde z akcesoriów, które wyjdą spod jej palców, są niepowtarzalne, indywidualne, widać, że tworzone z pasją.

Poduszka w podróży

Miałam już kilka poduszek tego typu, ale zawsze było jakieś „ale”: za duża, za mała, zbyt luźna, za ciasna, za twarda, z niby naturalnego materiału, a jednak nie. Wreszcie znaleźliśmy idealną – w odpowiednim rozmiarze, nie za miękka, ale też nietwarda, w bawełnianym poszyciu, które podoba się dzieciom i dorosłym (kształt śpiącego kota). Ma uniwersalny rozmiar, dzięki temu może z niej korzystać cała rodzina (dostępny także dla niemowląt i młodszych dzieci).

Poduszka od kura-d.pl powstała z myślą o korzystaniu z niej w czasie podróży, jednak my się nie ograniczaliśmy tylko do tego zastosowania. Nosimy poduszkę z auta do domu, bo pozwala ona się zrelaksować podczas słodkiego lenistwa. Do tego chyba jest niezniszczalna – prana kilka razy, w samochodzie była już chyba w każdym schowku, wciąż zmienia swoje miejsce pobytu, a wcale nie widać, by była zniszczona. Jest starannie wykonana, z dbałością o detale.

Podsumowując, za rozsądną cenę (35 zł) otrzymujemy polski, ręcznie wykonany produkt, bardzo przydatny podczas krótszych i dłuższych podróży. Dodatkowo zajmuje mało miejsca w torebce czy plecaku, dlatego poduszka może towarzyszyć rodzinie np. na pikniku czy na plaży.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.