Kategorie
Recenzje

Przybornik na biurko MUUDA

W języku estońskim słowo muuda oznacza zmianę. I jest to hasło projektantów przyborników (i nie tylko), którzy łączą zmianę z rozwojem na różnych płaszczyznach. Muuda się rozwija, doskonali produkty, dodaje nowe. Tworzy z pasją, trafia w gusta małych dzieci, nastolatków i całkiem poważnych prezesów firm. Testujemy przybornik na biurko Muuda model Bartek

MUUDA to…

W języku estońskim słowo muuda oznacza zmianę. I jest to hasło projektantów przyborników (i nie tylko), którzy łączą zmianę z rozwojem na różnych płaszczyznach. Muuda się rozwija, doskonali produkty, dodaje nowe. Tworzy z pasją, trafia w gusta małych dzieci, nastolatków i całkiem poważnych prezesów firm. Testujemy przybornik na biurko MUUDA model Bartek.

Uwaga! Reklama do czytania

Jak zrozumieć małe dziecko

Podręcznik świadomego rodzicielstwa

Uwaga! Złość

Jak zapanować nad reakcją na złość?

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

muuda

Przybornik trafił też na biurko redakcyjnych dzieci i mam redaktorek. Nie zawsze jest używany zgodnie z przeznaczeniem. Już wyjaśniam. Starsze przedszkolaki się nim bawią. Najczęściej jest garażem dla aut, czasem domkiem dla małych misiów (na przykład w szufladkach są sypialnie), innym razem dzieci wyjmują szufladki (jest możliwość, by całkiem je wysunąć) i układają z nich wieże niczym z klocków. Na biurku starszych dzieci przybornik zajmuje główne miejsce.

muuda2

Jest nowoczesny, podoba się każdemu, pasuje do niemal każdego wnętrza. Szufladki i przegródki to świetne miejsce na spinacze, pinezki, gumki, strugaczki, taśmę klejącą, klamerki. Na większych półeczkach zmieści się klej, linijki, zszywacz. W tych o podłużnym kształcie – nożyczki, ołówki, karteczki. Wszystko jest na swoim miejscu, pod ręką.

W przyborniku mam redaktorek dominują długopisy i ołówki oraz fala karteczek, wizytówek i ulotek, które jesteśmy w stanie upchnąć w każdym kącie. MUUDA wprowadza nieco porządku w nasze biurowe, czasem niepoukładane życie. Zainspirowane pomysłami dzieci, znalazłyśmy inne zastosowania dla przybornika. To także świetne miejsce do przechowywania gumek i spinek do włosów oraz akcesoriów do szycia.

muuda3

Przybornik Bartek:

  • świetnie sprawdza się na biurkach uczniów i w firmowych biurach,
  • zajmuje niewiele miejsca,
  • jest bardzo pojemny, a to dzięki sprytnie rozmieszczonym szufladkom i przegródkom,
  • wysoka jakość gwarantuje długą żywotność,
  • jest wykonany ze sklejki brzozowej i pokryty bezbarwnym lakierem wodnym spełniającym europejską normę bezpieczeństwa.

Przyborniki MUUDA są dostępne w wielu modelach, każdy nazwany imieniem (np. Kuba, Filip, Klara, Kasia), dostosowanych do potrzeb, charakteru pomieszczenia, a nawet indywidualnego stylu użytkownika. Oglądnijcie je na stronie muuda.pl.

muuda4

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.