Kategorie
Polecamy

Słodki prezent urodzinowy

Niezależnie od wieku, każdy z nas cieszy się na myśl o swoich urodzinach. Jest to najczęściej czas spotkań z bliskimi, otrzymujemy telefony i sms’y z życzeniami, a także bardziej tradycyjne kartki okolicznościowe. Co w sytuacji, gdy to my chcemy komuś zrobić prezent urodzinowy?

Wiele osób uwielbia słodycze. Bezapelacyjnym liderem pod tym względem są dzieci. Praktycznie każde lubi słodkości, które czasami trzeba nawet ograniczać. Na pewno takich zakazów nie ma w dniu urodzin naszej pociechy, a przynajmniej nie na początku. Szukając prezentu urodzinowego dla osób w każdym wieku, możemy pokusić się o eleganckie pudełko ekskluzywnych czekoladek. Nie jest to jednak jedyna możliwość, na jaką możemy się zdecydować. Jest w czym wybierać.

Czekoladowe szaleństwo

Wracając do najmłodszych, jest kilka inspiracji, które mogą zaskoczyć nie tylko ich, ale także osoby starsze. Niecodzienny prezent urodzinowy z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Dlatego, jeśli chcemy pokusić się o zakup łakoci, warto zrezygnować z banałów i poszukać klasowego prezentu. Jeśli osoba, którą chcemy obdarować lubi majsterkować, uprawia jakiś sport, interesuje się motoryzacją, lub jest elegancką kobietą lubującą się w dodatkach, to znajdziemy dla niej coś nieszablonowego. Dla małych księżniczek, które mają już za sobą lekturę lub bajkę o Kopciuszku, znajdzie się pyszny różowy pantofelek. Warto podkreślić, że takie niecodzienne czekoladowe kompozycje są w pełni jadalne. Mogą więc pełnić formę dekoracji, będąc zamknięte w pudełku lub można je ze smakiem zjeść. Dla dowcipnisiów – ale niekoniecznie dzieci też coś się znajdzie. Jeśli dziecko domaga się swojego telefonu, to taki owszem możemy mu sprezentować. W sytuacji, gdy uważamy, że na to jeszcze za wcześnie, to możemy pokusić się o wersję czekoladową.

Wykwintne czekoladki

O ile niestandardowe kształty są igraszką, którą można zaskoczyć zarówno dzieci, jak i osoby starsze, o tyle sytuacja czasami wymaga powagi. Prezent dla szefa w pracy, promotora, kontrahenta lub osoby wyższej rangą wymagają taktu. W takiej sytuacji musimy poszukać czegoś, co będzie prezentowało się elegancko i będzie miało wartość dla solenizantki lub solenizanta. Takie mogą być pralinki lub czekoladki. Opakowane w stylowe pudełko, wykonane z najlepszej czekolady o finezyjnych kształtach, pięknej dekoracji i wyjątkowym smaku z pewnością zrobią dobre wrażenie. Mocno posłodzone? Fani czekolady docenią mnogość smaków i pozostałe walory, które zostały pięknie wyeksponowane. Mamy więc przekonanie graniczące z pewnością, że taki prezent spodoba się praktycznie wszystkim osobom, które lubią i doceniają walory czekolady. Podróż smaków zaczyna się od szkatułki skarbów, która jest dziełem doświadczonych cukierników.

Pomysł na prezent? Czekoladowe szaleństwo i figlarne kształty, w które została uformowana czekolada, zapewnią nie tylko wizualną rozrywkę, ale także świetne doznania smakowe. Znajdzie się także coś bardziej oficjalnego, co zaskoczy elegancją, klasą i mnogością doznań zwłaszcza tych na kubkach smakowych. Odpowiedź na postawione pytanie wydaje się czekoladowa, ups tzn. oczywista.

Jak zrozumieć się w rodzinie
Jak zrozumieć małe dziecko
Rozwój seksualny dzieci

Autor/ka: Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *