Kategorie
Polecamy

Sprzęt sportowy dla dzieci – stwórz plac zabaw w swoim domu!

Dzieci uwielbiają spędzać czas aktywnie. Jak jednak bawić się i ćwiczyć, gdy ograniczają nas cztery ściany mieszkania? Są na to sposoby! Sprawdźcie ofertę sklepu MAŁPISZON.pl – oficjalnego dystrybutora sprzętu sportowego dla dzieci.

Marzeniem wielu rodziców, których dzieci zaczynają stawiać właśnie pierwsze kroki, jest posiadanie własnego ogrodu. Oczyma wyobraźni widzimy w nim duży plac zabaw, który zapewniłby naszym pociechom długie godziny świetnej zabawy. Wiemy jednak, że nie zawsze marzenie to jest możliwe do spełnienia – zwłaszcza jeśli zamiast ogromnego ogrodu do dyspozycji mamy co najwyżej osiedlowy plac zabaw pod oknem mieszkania. Czy to znaczy, że musimy rezygnować z dobrej zabawy? Nie! Z myślą o wszystkich dzieciach, które nie znoszą nudy, chcą się bawić, wspinać, a przy okazji rozwijać koordynację ruchową, powstał sklep MAŁPISZON.pl oferujący sprzęt sportowy dla dzieci do zamontowania w domu.

Plac zabaw w pokoju dziecka – zrób to (prawie) sam!

Wielu z nas zastanawia się, jak mądrze zagospodarować przestrzeń w pokoju dziecka. Znalezienie miejsca na choć niewielki kącik zabaw rzeczywiście nie jest łatwe – szczególnie gdy do pomieszczenia z trudem udało nam się już wcisnąć łóżko, biurko i komodę. Jeśli dobrze znamy ten problem, postawmy na sprawdzone rozwiązania. Jednym z nich jest sprzęt sportowy dla dzieci, który z łatwością możemy zamontować nawet w niewielkim mieszkaniu. Chodzi przede wszystkim o ścianki wspinaczkowe i drabinki gimnastyczne, z których śmiało mogą korzystać nie tylko dzieci, ale też dorośli. Ten niesamowity, kojarzący nam się głównie z obiektami sportowymi sprzęt zmieści się nawet w najmniejszym pokoju i – co najważniejsze – zapewni całej rodzinie mnóstwo dobrej zabawy i ruchu. Tylko jak się do tego zabrać? I czy korzystanie z takiego sprzętu na pewno jest bezpieczne?

domowe place zabaw Małpiszon

Będąc rodzicami trójki dzieci na codzień chętnie i bardzo aktywnie korzystamy z urządzeń gimnastycznych, które śmiało możemy potem polecać innym rodzicom.

Sprzęt sportowy dla dzieci – ścianki wspinaczkowe

Ścianki wspinaczkowe, które można zamontować w pokoju dziecka, cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego! Niezależnie od tego, czy wkrótce zamierzamy się wybrać do najbliższego centrum wspinaczkowego, czy mamy w planach odważne, górskie wyprawy, ten sprzęt sportowy jest stworzony dla nas. Pozwala on najmłodszym zapoznać się ze światem wspinaczki – dzięki niemu mogą wykonywać nowe ćwiczenia, rozwijać koordynację ruchów, chwyt rąk i zwinność, jest również bardzo pomocny w walce z lękiem wysokości. Ścianki wspinaczkowe wykonane są z grubych i wytrzymałych płyt sklejki. Montaż uchwytów wspinaczkowych jest zaskakująco łatwy, możemy również dowolnie zmieniać ich położenie, dzięki czemu zabawa nigdy się nie znudzi. W sklepie MAŁPISZON.pl znajdziemy mnóstwo ścianek wspinaczkowych, m.in. w kształcie sześciokątów, chmurek, puzzli, a nawet… kawałków dziurawego sera!

Sprzęt sportowy dla dzieci – drabinki gimnastyczne

Drabinki gimnastyczne kojarzą nam się jedynie ze żmudnymi ćwiczeniami na zajęciach wychowania fizycznego? W takim razie czas je odczarować! Drabinki, które znajdziemy w sklepie MAŁPISZON.pl, ani trochę nie przypominają nudnych sprzętów ze szkolnych sal gimnastycznych. Wszystkie zostały wyposażone w atrakcyjne akcesoria gimnastyczne, dzięki czemu ćwiczenia są jeszcze przyjemniejsze. W zestawach, oprócz pionowych drabinek, najczęściej znajdziemy drabinki poziome, drążki, liny i koła, a nawet huśtawki i zjeżdżalnie. Koniecznie sprawdźcie klasyczne modele, takie jak m.in. Kometa 5 czy Kometa Next-1, a także bardziej rozbudowane zestawy gimnastyczne dla dzieci i dorosłych – Snow White i Pegas 2. Wszystkie drabinki są z najwyższej jakości materiałów, przez co są wytrzymałe i bezpieczne. Jeśli nie dysponujemy zbyt dużym metrażem, z pewnością docenimy również to, że nawet najbardziej rozbudowane modele zajmują niewiele miejsca, a ich montaż jest banalnie łatwy. Bawcie się wspólnie – na zdrowie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.