Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Tula dla Reni Jusis – Kolekcja Leluja

Z miłości do dzieci i szacunku dla środowiska stworzono kolekcję chust i nosidełek Tula dla firmy Ekomama. Kolekcja powstała podczas współpracy Uli Tuszewickiej i Reni Jusis – wokalistki i propagatorki ekologicznego rodzicielstwa

Z miłości do dzieci i szacunku dla środowiska stworzono kolekcję chust i nosidełek Tula dla firmy Ekomama. Kolekcja powstała podczas współpracy Uli Tuszewickiej i Reni Jusis – wokalistki i propagatorki ekologicznego rodzicielstwa.

Ekomama połączyła swoje siły twórcze z marką Tula, tworząc kolekcję pod nazwą Leluja. Owocem tej współpracy są chusty elastyczne, nosidełka ergonomiczne i Mei Tai z folklorystycznym wzorem Lelui – nawiązującym do kurpiowskich wycinanek. Projekt ten jest wyrazem sentymentu Reni do jednej z jej ulubionych zabaw z dzieciństwa (wycinanek) oraz idei, która od zawsze przyświecała Uli Tuszewickiej (Tula) – t.j. promocji polskości, tradycji i wspierania lokalnej kreatywności (chusty i nosidła szyte są w Polsce przez polskie mamy). Zamierzeniem dwóch zaprzyjaźnionych ekologicznych mam jest propagowanie rodzicielstwa bliskości oraz stworzenie nowoczesnego designu, zakorzenionego jednocześnie w tradycji.

Chusty i nosidła Tula posiadają certyfikat Öko-Tex Standard 100, nadawany przez członków Międzynarodowego Stowarzyszenia na Rzecz Badań i Rozwoju Ekologii Wyrobów Włókienniczych Öko-Tex. Nie zawierają żadnych szkodliwych związków, takich jak pestycydy, formaldehydy czy metale ciężkie. Nie zawierają  również czynników rakotwórczych, barwników azotowych i alergizujących. Użyta do ich produkcji tkanina to bawełna mająca właściwości ocieplające i termoregulacyjne.

Zobacz: www.babytula.pl

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.