| Wielorazowe torebki i torby na śniadanie More Than Bag

Wielorazowe torebki i torby na śniadanie More Than Bag

Mam dość reklamówek foliowych, które towarzyszą nam na każdym kroku. Przecież naprawdę można bez nich żyć! Zapytacie: to w co zapakować śniadanie do pracy czy do szkoły, albo kanapki na podróż, przecież jednorazowe woreczki są takie wygodne i tanie? Można na przykład w wielorazowe torebki śniadaniowe More Than Bag.

Torebka i talerz w jednym

Są trzy powody, dla których nie lubię pakować śniadania w plastikowe opakowania – czy to foliówki, czy pudełka. Po pierwsze, po wyjęciu z woreczka albo pudełka kanapka nie przypomina kanapki, bo przesuwa się, a składniki najczęściej zmieniają położenie. Po drugie, kanapka wyjęta z plastikowego worka czy pudełka pachnie plastikiem. Po trzecie, codziennie produkuję śmieci, które rozkładają się przez setki lat. Poza tym okruchy na biurku albo w samochodzie bywają irytujące. A śniadaniówki po rozłożeniu pełnią funkcję talerza. Dlatego tak bardzo spodobały mi się torebki na kanapki i torby na śniadanie More Than Bag. Są wykonane ze 100% bawełny, jedynie wewnętrzna część jest wykonana z folii LDPE. Już po pierwszym użyciu torebki zdecydowałam, że więcej nie zapakuję kanapki do foliówki.

Torebka na kanapkę, torba na zestaw śniadaniowy

Możemy wybrać torebkę na jedną kanapkę lub nieco większą torbę na lunch, która poza kanapką pomieści owoc czy warzywo, a nawet mały bidon z wodą. Torebki i torby świetnie sprawdzają się w przedszkolu, szkole, pracy, podczas podróży lub na spacerze. W prosty sposób utrzymujemy je w czystości – po każdym użyciu przemywamy wilgotną szmatką, a w razie konieczności pierzemy ręcznie. I najważniejsze – są wolne od ftalanów, ołowiu, bisfenolu A.

Korzystanie z torebki jest bardzo proste i przyjemne. Kanapkę umieszamy na środku maty, po czym składamy matę dookoła jedzenia i zapinamy rzep. I już! Kiedy chcemy zjeść kanapkę, odpinamy rzep, rozkładamy matę, która staje się talerzem, i jemy. Mechanizm działania jest bardzo prosty, dlatego z samodzielnym jedzeniem poradzą sobie nawet przedszkolaki. Aby użyć ponownie torebki, przemywamy wewnętrzną stronę zwilżoną ściereczką. W razie potrzeby bez obaw możemy przeprać ręcznie. Muszę wspomnieć, że torebki są estetyczne. Kolorowe wzory podobają się dzieciom i dorosłym. Możemy wybrać wzór wesoły, elegancki, uniwersalny.

Torebki na kanapki kosztują 19,99 zł, torby na lunch 29,99 zł. To bardzo rozsądna cena, która sprawia, że zakup zwróci nam się bardzo szybko. A pamiętajmy, że z torebek More Than Bag korzystamy przynajmniej pięć razy w tygodniu, i to dość intensywnie. Muszą znosić codzienny transport i ścisk w plecaku czy torebce… Dobrze sobie z tym radzą.

Warto mieć torebkę lub torbę na lunch More Than Bag, ponieważ:

  • jest higieniczna, praktyczna i chroni przed wilgocią,
  • zapewnia bezpieczne przenoszenie żywności,
  • jest łatwa do czyszczenia,
  • ma mocne zapięcie, które gwarantuje, że kanapka w środku się nie przemieści,
  • jest wykonana ze 100% bawełny, w środku jest pokryta folią LDPE, która jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia,
  • jest ładna i tania,
  • jest wyprodukowana w Polsce.

Karolina Ślusarczyk

Filolog, pedagog, redaktorka serwisu Dzieci są ważne. Mieszka z rodziną na wsi. Miłuje książki, ubóstwia naturę i aktywny tryb życia. Kocha polskie Tatry i Bieszczady. Mama Alicji i Igi.
Odwiedź stronę autorki/autora:
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

Kasze glutenowe i bezglutenowe (11 przepisów na bezglutenowe dania z kaszą)

Kim jest doula?

7 powodów, dlaczego warto chodzić boso (także dla dorosłych)

Przejdz do: