NOWOŚĆ: Rozwój seksualny dzieci
| Wielorazowe torebki i torby na śniadanie More Than Bag

Wielorazowe torebki i torby na śniadanie More Than Bag

Mam dość reklamówek foliowych, które towarzyszą nam na każdym kroku. Przecież naprawdę można bez nich żyć! Zapytacie: to w co zapakować śniadanie do pracy czy do szkoły, albo kanapki na podróż, przecież jednorazowe woreczki są takie wygodne i tanie? Można na przykład w wielorazowe torebki śniadaniowe More Than Bag.

mtb1

Torebka i talerz w jednym

Są trzy powody, dla których nie lubię pakować śniadania w plastikowe opakowania – czy to foliówki, czy pudełka. Po pierwsze, po wyjęciu z woreczka albo pudełka kanapka nie przypomina kanapki, bo przesuwa się, a składniki najczęściej zmieniają położenie. Po drugie, kanapka wyjęta z plastikowego worka czy pudełka pachnie plastikiem. Po trzecie, codziennie produkuję śmieci, które rozkładają się przez setki lat. Poza tym okruchy na biurku albo w samochodzie bywają irytujące. A śniadaniówki po rozłożeniu pełnią funkcję talerza. Dlatego tak bardzo spodobały mi się torebki na kanapki i torby na śniadanie More Than Bag. Są wykonane ze 100% bawełny, jedynie wewnętrzna część jest wykonana z folii LDPE. Już po pierwszym użyciu torebki zdecydowałam, że więcej nie zapakuję kanapki do foliówki.

mtb_800_98

Torebka na kanapkę, torba na zestaw śniadaniowy

Możemy wybrać torebkę na jedną kanapkę lub nieco większą torbę na lunch, która poza kanapką pomieści owoc czy warzywo, a nawet mały bidon z wodą. Torebki i torby świetnie sprawdzają się w przedszkolu, szkole, pracy, podczas podróży lub na spacerze. W prosty sposób utrzymujemy je w czystości – po każdym użyciu przemywamy wilgotną szmatką, a w razie konieczności pierzemy ręcznie. I najważniejsze – są wolne od ftalanów, ołowiu, bisfenolu A.

mtb3

Korzystanie z torebki jest bardzo proste i przyjemne. Kanapkę umieszamy na środku maty, po czym składamy matę dookoła jedzenia i zapinamy rzep. I już! Kiedy chcemy zjeść kanapkę, odpinamy rzep, rozkładamy matę, która staje się talerzem, i jemy. Mechanizm działania jest bardzo prosty, dlatego z samodzielnym jedzeniem poradzą sobie nawet przedszkolaki. Aby użyć ponownie torebki, przemywamy wewnętrzną stronę zwilżoną ściereczką. W razie potrzeby bez obaw możemy przeprać ręcznie. Muszę wspomnieć, że torebki są estetyczne. Kolorowe wzory podobają się dzieciom i dorosłym. Możemy wybrać wzór wesoły, elegancki, uniwersalny.

Torebki na kanapki kosztują 19,99 zł, torby na lunch 29,99 zł. To bardzo rozsądna cena, która sprawia, że zakup zwróci nam się bardzo szybko. A pamiętajmy, że z torebek More Than Bag korzystamy przynajmniej pięć razy w tygodniu, i to dość intensywnie. Muszą znosić codzienny transport i ścisk w plecaku czy torebce… Dobrze sobie z tym radzą.

mtb2

Warto mieć torebkę lub torbę na lunch More Than Bag, ponieważ:

  • jest higieniczna, praktyczna i chroni przed wilgocią,
  • zapewnia bezpieczne przenoszenie żywności,
  • jest łatwa do czyszczenia,
  • ma mocne zapięcie, które gwarantuje, że kanapka w środku się nie przemieści,
  • jest wykonana ze 100% bawełny, w środku jest pokryta folią LDPE, która jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia,
  • jest ładna i tania,
  • jest wyprodukowana w Polsce.

Karolina Ślusarczyk

Filolog, pedagog, redaktorka serwisu Dzieci są ważne. Mieszka z rodziną na wsi. Miłuje książki, ubóstwia naturę i aktywny tryb życia. Kocha polskie Tatry i Bieszczady. Mama Alicji i Igi.
Odwiedź stronę autorki/autora:
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

Szansą dla polskiej szkoły jest empatyczna edukacja od najmłodszych lat!

“Przybij piątkę a nie chowaj się za mamą”. Jak nie zachęcać nieśmiałego dziecka do kontaktu na siłę

Baby blues, depresja poporodowa, zespół stresu pourazowego – co warto o nich wiedzieć?

Przejdz do: