Kategorie
Produkty

Wychowani ma muzyce lat 90’tych

Zastanawialiście się kiedyś czy naszym dzieciom spodobałaby się muzyka, której my słuchaliśmy będąc nastolatkami? „Rhytm is a Dancer” zespołu Snap! czy „It’s my Life” Dr Albana to przeboje, które w latach 90-tych rozgrzewały parkiety do czerwoności. Jeśli macie ochotę odbyć sentymentalną podróż do czasów młodości i posłuchać wyjątkowych hitów z tamtych lat (teledyski poniżej) to wkrótce będzie ku temu wyjątkowa okazja.

Już 16 listopada na warszawskim Torwarze odbędzie się koncert The Rewind Tour, na którym zagrają: Dr Alban, Snap!, Mandaryna, Aqua, Corona, Whigfield i Technotronic.
Więcej informacji: I love 90’s

Czy kojarzycie „Rhytm is a Dancer” niemieckiego zespołu SNAP! ? Jeśli nie, przypominamy Wam hit jednego z najbardziej znanych duetów producenckich muzyki eurodance na świecie.

„The Rhythm of the Night” to niezwykle energetyczny utwór zespołu CORONA, bez którego w latach 90-tych, nie mogła się odbyć żadna dyskoteka.
https://www.youtube.com/watch?v=u3ltZmI5LQ

„Barbie Girl” zespołu AQUA to piosenka, która niczym tytułowa Barbie, nigdy się nie zestarzała. Ją także będziecie mieli okazję usłyszeć na warszawskim Torwarze.
https://www.youtube.com/watch?v=ZyhrYis509A

„It’s my Life” DR ALBANA to z kolei prawdziwy powiew wolności i radości lat 90-tych.
https://www.youtube.com/watch?v=4zHm_6AQ7CY

Na koniec „Another Day” – czyli nieco spokojniejszy utwór pochodzącej z Danii wokalistki WHIGFIELD.

Jeśli muzyka pop i dance lat 90-tych nadal jest bliska Waszemu sercu i pragniecie usłyszeć ją na żywo, to bilety na The Rewind Tour znajdziecie na www.eventim.pl

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.