Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Zdrowo, szybko i bez słoiczków? Babycook

Masz dość rozgotowanych marchewek, przypalonych placków i ciągłego lawirowania między garami a rozpłakanym niemowlakiem domagającym się uwagi? Postaw na Beaba Babycook. Urządzenie, które większość kulinarnej pracy wykona za ciebie.

Współczesny marketing nastawiony na szybką konsumpcję skutecznie wypromował gotowe dania w słoiczkach dla dzieci, potęgując w matkach brak poczucia pewności siebie i przekonanie, że nie są wystarczająco dobre, by samodzielnie ogarnąć kwestię żywienia własnych dzieci. Zaufanie billboardowym ekspertom skutkuje dziś tym, że tylko 1/6 amerykańskich matek samodzielnie przyrządza posiłki dla swoich dzieci w domu. Wśród najczęściej spotykanych wymówek pojawia się brak czasu, pomysłów i kulinarnych kompetencji.

Uwaga! Reklama do czytania

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Beaba, czyli marka od ponad 20 lat szukająca sposobów, by odwrócić ten niekorzystny trend zaopatrywania się w wątpliwej jakości żywieniowe gotowce, postanowiła przywrócić matkom kompetencje. I przekonać je, że przyrządzanie posiłku dla dziecka może być dziecinnie proste, szybkie i… dawać dużo satysfakcji. W ten sposób powstało urządzenie Beaba Babycook – wielofunkcyjny robot kuchenny, z którym można zapomnieć o spaleniźnie, jedzeniu ociekającym tłuszczem i rozgotowanych warzywach czy gumowatym mięsie. Zamiast angażujących godzin spędzonych za kuchennym blatem, gdzie do przygotowania jednego posiłku potrzeba całej masy kuchennego asortymentu, jest jedno, niewielkie urządzenie, które całą pracę wykonuje za ciebie. I to w najzdrowszy z możliwych sposobów – gotując posiłki na parze.

beaba_babycook_solo_natulipl

Do tej pory, żeby przygotować obiad dla mojego dziecka, musiałam skorzystać z parowaru, blendera i całej masy kuchennych akcesoriów, by na koniec patrzeć, jak jednym ruchem syn strąca efekty pracy na podłogę. To było frustrujące. Do tego wielogodzinne poszukiwania zdrowych przepisów na forach internetowych powodowały, że kuchenne eksperymenty przerodziły się w codzienną udrękę. Babycook tę sytuację odmienił. Dziś zdrowy obiad dla 2-letniego dziecka jest w stanie przygotować nawet mój mąż. Ten sam, który do niedawna mówił o sobie żartobliwie, że przypala wodę na herbatę – opowiada Magdalena, mama 2-letniego Jurka. Babycook uwolnił ją od wielogodzinnego ślęczenia w kuchni, bo swoją funkcjonalnością bije konkurencję na łopatki. Nie ma na rynku drugiego urządzenia, które w tak kompleksowy sposób rozwiązywałoby kwestię posiłków dla najmłodszych. Babycook jest parowarem, blenderem, urządzeniem do podgrzewania i rozmrażania w jednym. Można z niego korzystać, przygotowując warzywa do samodzielnego chwytania w rączkę, smakowite, owocowe deserki, zupę z kawałkami warzyw i mięsa bądź warzywne puree. Wszystko, czego potrzebuje twój maluch, by kosztować różnych smaków, faktur, konsystencji i cieszyć się urozmaiconym, pełnowartościowym menu.

beaba_babycook

Weekend poza domem? Tygodniowy wyjazd do babci na wieś? Babycook można spakować ze sobą i zabrać w każdą podróż, by w 15 minut przyrządzić pełnowartościowy posiłek dla dziecka. Bez obaw o to, że w miejscu, w którym przyjdzie nam spędzić najbliższych kilka dni nie przewidziano dziecięcego menu. To wyjątkowo poręczne i kompaktowe urządzenie, którego transport nie sprawia większych problemów. To również samowystarczalność i pewność, że możemy zaproponować dziecku to, co dla niego najlepsze, w niemal każdym miejscu i o każdej porze.

babycook_beaba_rodzina2

Najważniejsze cechy Babycook:

  • wielofunkcyjność: Babycook to parowar, blender i urządzenie do podgrzewania i rozmrażania w jednym,
  • szybkość: dowolny posiłek można przygotować w czasie nie przekraczającym 15 minut,
  • łatwość obsługi: Babycook jest tak intuicyjnie zaprojektowanym urządzeniem, że w jego przypadku jakakolwiek instrukacja obsługi wydaje się zbędna. Po prostu włączasz przycisk i… czekasz, aż danie zrobi się samo,
  • solidna konstrukcja: Babycook wykonany jest z solidnych materiałów co powoduje, że urządzenie może służyć przez lata,
  • bezpieczeństwo: stworzony z bezpiecznego tworzywa i wolny od BPA.

Film – Testowanie Beaba Babycook (francuska wersja językowa)

Babycook to urządzenie, które stanowi doskonałą alternatywę dla słoiczkowych gotowców dostępnych w supermarketach. To również pewność, że posiłki przygotowywane w domu będą odpowiednie dla malucha w każdym wieku. Beaba, prócz wielofunkcyjnego urządzenia Babycook, oferuje także masę praktycznych, kulinarnych akcesoriów. Sztućce, naczynia i śliniaki dla niemowląt marki Beaba sprawnie wpisują się w spójny obraz marki – tej, która zdrowe żywienie przyszłych pokoleń obrała sobie za główny cel. I wygrała, podbijając serca rodziców na całym świecie.

Uwaga! Reklama do czytania

Jak zrozumieć małe dziecko

Podręcznik świadomego rodzicielstwa

Rozwój seksualny dzieci

Zadbaj o zdrową seksualność swojego dziecka

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Produkty Beaba dostępne w sklepie natuli.pl

beaba_produkty
Chcesz kupić produkty Beaba kliknij tu: produkty BEABA Babycook
Avatar photo

Autor/ka: Justyna Urbaniak

Piszę zawodowo, prywatnie jestem matką i kurą domową. Z wykształcenia - nauczycielką polonistką, z przekonania - antypedagogiem. Aktualnie, oprócz pisania, dokształcam się w zakresie edukacji alternatywnej, Porozumienia Bez Przemocy, gotowania. Ostatnio również bloguję: http://justynaurbaniak.natemat.pl/.


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.