Akcesoria do noszenia dzieci Lenny Lamb
| Akcesoria do noszenia dzieci Lenny Lamb

Akcesoria do noszenia dzieci Lenny Lamb

Chęć na noszenie dzieci w chuście rośnie wprost proporcjonalnie do aury panującej na zewnątrz. Im więcej promieni słońca dociera do naszego zakątka globu, tym chętniej wkładamy maluchy do chust czy nosideł i wychodzimy na zewnątrz. Wczesnowiosenna aura bywa jednak mylna. Poranki wciąż są dość chłodne, za to w południe zaczyna się rozbieranie - zimowych kurtek, czapek i szalików. Jak ubrać malucha (i siebie) tak, żeby się nie zgrzać bądź nie zaziębić. Spójrzcie na akcesoria noszeniowe polskiej marki Lenny Lamb.

Kurtki

Producenci odzieży do noszenia dzieci mają w swojej ofercie specjalne kurtki wyposażone w wysuwany panel, odpowiednio powiększający kurtkę tak, że zmieści się w niej rodzic i dziecko. Taka kurtka osłania wszystkie części ciała malucha (łącznie z główką – jest bowiem wyposażona w kaptur). Dodatkowo może być noszona również wtedy, gdy spacerujemy bez dziecka – wówczas panel wystarczy schować.


Kurtki marki Lenny Lamb są przeznaczone do noszenia na co dzień. Są testowane przez rodziców w wielu ekstremalnych sytuacjach – podczas górskich wędrówek i wojaży tam, gdzie pogoda daje się we znaki. Kurtka wyposażona w membranę i podszewkę z wysokogatunkowego polaru. Chroni przed wiatrem i zapewnia dobrą cyrkulację powietrza.

Polary

Ich dużą zaletą jest fakt, że nadają się do noszenia nie tylko z dzieckiem na plecach (bądź z przodu), ale również wtedy, gdy maluch samodzielnie porusza się na własnych nogach. W rzeczywistości jest to więc funkcjonalna i wygodna odzież sportowa, doskonała wtedy, gdy np. planujemy aktywny trekking z dzieckiem na plecach bądź długi spacer brzegiem bałtyckiej plaży.


Termoizolacyjne polary Lenny Lamb  zachowują suchość w środku i pozwalają skórze oddychać nawet przy ekstremalnie zmiennych warunkach pogodowych. Są też wyjątkowo lekkie, miłe w dotyku i szybko schnące. Efekt udało się uzyskać dzięki lekkim włóknom, które nie wchłaniają wody.

Golfy dla dwojga

Golfy ochraniają szyję i dekolt, w trakcie noszenia świetnie sprawdzają się zamiast szalika. Wykonane z ciepłego, oddychającego materiału, wyposażone najczęściej w odpinany kapturek, który dodatkowo zastępuje czapeczkę. Idealne w chłodniejsze dni, podczas długich, rodzinnych spacerów.

Nakładki ochronne na pasy ramienne

Ułatwiają utrzymanie nosidła w czystości, mogą być traktowane jako ozdoba i… gryzak. Nakładki wykonane są z tych samych tkanin co chusty i nosidła Lenny Lamb, wewnątrz wyłożone miękkim polarem.

Saszetki

Zapinane na biodrze, szyte z tej samej “chustowej” tkaniny co inne akcesoria Lenny Lamb, są doskonałym dopełnieniem chusty lub nosidełka. W saszetce można zmieścić niezbędne drobiazgi – portfel, klucze, telefon.

Więcej dobrych artykułów? Kliknij lajk

Dzieci są ważne

Dobry Duch serwisu Dziecisawazne.pl:)
Odwiedź stronę autorki/autora: http://dziecisawazne.pl/
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

Dlaczego nuda jest potrzebna?

Naturalne czy stylizowane? Jakie zdjęcia warto zrobić noworodkowi

Kiedy dziecko ciągle mówi “nie”. Rozmowa Moniki Szczepanik i Eweliny Adamczyk

Przejdz do: