Ekologiczne środki do mycia, sprzątania i prania
| Ekologiczne środki do mycia, sprzątania i prania

Ekologiczne środki do mycia, sprzątania i prania

Ekologiczne środki czystości pozwalają utrzymać porządek w domu bez sięgania po ciężki arsenał w postaci detergentów, które nie tylko trwale szkodzą naturalnemu środowisku, ale też naszym organizmom. Poznaj naturalne produkty do prania i sprzątania włoskiej marki Pierpaoli – jednego z najstarszych funkcjonujących na rynku producentów ekologicznej chemii gospodarczej. Warto po nią sięgnąć, gdy doskwiera nam alergia, gdy mamy w domu małe dziecko, bądź po prostu – chcemy żyć w zgodzie z naturą i czuć się w naszych domach bezpiecznie.

Zobacz wszystkie ekologiczne środki czystości w ofercie Natuli.pl

Ekologiczne tabletki do zmywarki 25 szt.


W ich składzie znajdziemy m.in. cytrynian sodu, który w naturalny sposób zapobiega powstawaniu kamienia, oraz nadwęglan sodu – gwarantujący optymalne działanie nawet w niskich temperaturach. Tabletki są wolne od sztucznych substancji zapachowych, barwników i wybielaczy optycznych. Jednocześnie charakteryzują się wysoką skutecznością.


Chcesz kupić ten produkt? Kliknij: ekologiczne tabletki do zmywarki

 

Proszek do prania o zapachu lawendy


Wzbogacony naturalnym wyciągiem i olejkiem z lawendy, idealnie nadaje się do prania odzieży alergików, dzieci i wszystkich osób o wrażliwej skórze, skłonnej do podrażnień. Wolny od fosforanów, sztucznych zapachów i wszelkich zbędnych dodatków, świetnie radzi sobie z zabrudzeniami pozostawiając po sobie naturalny, lawendowy zapach.

Chcesz kupić ten produkt? Kliknij: Ekologiczny proszek do prania

 

Spray do czyszczenia szkła, luster i kryształów

Charakteryzujący się wysoką skutecznością spray do czyszczenia luster i wszelkich szklanych powierzchni, jest bezpieczny podczas stosowania, ekologiczny i wyjątkowo wydajny. Doskonale usuwa zabrudzenia nadając szklanym powierzchniom połysk i pozostawiając po sobie aromatyczny, cytrynowy zapach.
Chcesz kupić ten produkt? Kliknij: Spray do czyszczenia szkła

Pierpaoli to włoska firma z tradycjami, która powstała w 1939 roku, a od 2004 roku specjalizuje się w produkcji ekologicznych kosmetyków i detergentów, tworzonych na bazie składników pozyskiwanych z kontrolowanych upraw. Wszystkie produkty tej firmy sprzedawane są w biodegradowalnych opakowaniach, które podlegają procesowi recyklingu. Są one również certyfikowane przez odpowiednie jednostki, zgodnie z unijnymi normami, a nad całym procesem produkcji czuwa dodatkowo wewnętrzne laboratorium.

Pierpaoli-Ekos jest to linia ekologicznych środków czystości dla domu.

Więcej dobrych artykułów? Kliknij lajk

Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera
Odwiedź stronę autorki/autora:
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

10 silnie zakorzenionych mitów na temat diety małego dziecka

Niesamowite właściwości pyłku pszczelego

„Najważniejsze to nie zrzędzić”. Rozmowa z Olgą i Adamem Hallerami

Przejdz do: