Mamina Mamowa - torby zaangażowane w rodzicielstwo
| Mamina Mamowa – torby zaangażowane w rodzicielstwo

Mamina Mamowa – torby zaangażowane w rodzicielstwo

Przekonania można manifestować na różne sposoby, na przykład nadrukiem na torbie. Bawełniane torby Mamina Mamowa, zaprojektowane, żeby komunikować, są dosadne, bezpośrednie i niepozbawione ironii. Skłaniają do refleksji i protestują przeciwko stereotypom w sferze wychowania dzieci.

Maluch noszony w chuście, niemowlę bez czapki, karmienie piersią w publicznym miejscu nadal przyciągają wścibskie spojrzenia i prowokują złośliwe komentarze. Torba z nadrukowanym manifestem rodzica jest nie tylko praktyczna i po prostu ładna, ale także stawia czoła stereotypom. Skutecznie ucina krytykę, ale może też być zaproszeniem do dyskusji. To takie tupnięcie nogą: stanowcze, ale taktowne.

Kup w Natuli – 69,00

Mamina Mamowa to polska marka z autorskimi grafikami inspirowanymi doświadczeniami rodziców. Teksty na nadruki czerpie z codziennych sytuacji, ale też z idei głoszonych przez Janusza Korczaka czy Marię Montessori. Napisy na torbach promują między innymi rodzicielstwo bliskości, karmienie piersią, BLW, czyli postawy ciągle jeszcze nieoswojone i budzące wiele emocji.

Minimalistyczne, ale z mocnym przekazem, dające się zauważyć. To jedyne w Polsce ekologiczne torby bawełniane zaprojektowane z myślą o świadomych rodzicach.

Dlaczego warto mieć torbę Mamina Mamowa?

  • jest praktyczna: lekka i pakowna, wytrzymała, wygodna w noszeniu, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca;
  • jest uniwersalna: można w niej nosić zakupy, zapasowe ubranka dla dziecka, przechowywać zabawki; nadaje się na piknik i na plażę, dla niego i dla niej;
  • jest ekologiczna: wielorazowego użytku, uszyta z bawełnianej surówki;
  • jest wygodna w użytkowaniu: wytrzymała i łatwo ją uprać;
  • jest wyjątkowa: bo spersonalizowana, wybrany nadruk pozwala manifestować swoje przekonania i solidaryzować się z innymi rodzicami.

Torba – manifest może być doskonałym prezentem. Dla koleżanki, siostry, córki, dla siebie samej, dla młodego taty też. Wzorów wciąż przybywa, nietrudno będzie znaleźć przekaz, z którym się identyfikujemy i z którym chętnie ruszymy w miasto łamać stereotypy. Ta torba ma głos!

Kup torby Mamina Mamowa w Natuli.pl – 69,00

Więcej dobrych artykułów? Kliknij lajk

Agnieszka Radziszowska

Pisze dla rodziców o dzieciach, dla miłośników zwierząt o psach i kotach, a dla wszystkich o miejscach, które warto zobaczyć i rzeczach, które warto zrobić. Mama montessoriańskiej córki, dziennikarka i teatrolog.
Odwiedź stronę autorki/autora:
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

Dlaczego nuda jest potrzebna?

Naturalne czy stylizowane? Jakie zdjęcia warto zrobić noworodkowi

Kiedy dziecko ciągle mówi “nie”. Rozmowa Moniki Szczepanik i Eweliny Adamczyk

Przejdz do: