Kategorie
Recenzje

3 pościele dla przedszkolaka

Połączenie dobrej jakości tkanin i ciekawego wzornictwa – zobaczcie trzy zestawy idealne do przedszkolnego leżakowania.

Spanie w przedszkolu? Kto z nas dobrze to wspomina? Na szczęście od tamtych czasów sporo się zmieniło i dzisiaj dzieci spotykają się z większą dawką empatii. Spać można, ale już nie trzeba. A i my podchodzimy do tego z lekkim rozmarzeniem, bo kto nie chciałby dziś dostać w prezencie godzinki czasu na bezkarną drzemkę po obiedzie?
Mamy wam do pokazania trzy komplety pościeli, które testowała 4-letnia Natasza. Jej się podobały. A wam? Wszystkie z nich to polskie marki, które swoje produkty szyją ręcznie, stosując materiały najwyższej jakości.

Gwiazdki z Amaloo

Każdy, kto miał do czynienia z minky wie, jak świetnie się do niego przytulić, zwłaszcza kiedy poza kołderką jest jesiennie lub zimowo!

1

4
Pierwszy zestaw to poduszka z kołderką marki Amaloo, wykonane ze 100-proc. bawełny po jednej stronie i miękkiego minky po drugiej. Wypełnione są włókniną silikonową, która nadaje przyjemniej miękkości. Wstążeczki sensoryczne po bokach przydają się wówczas, kiedy koniecznie trzeba za coś pociągnąć lub coś pomiętosić.

11
13

8
Rozmiar kołderki w sam raz dla przedszkolaka (100×130 cm)! Poduszka jest dość obszerna, więc sprawdzi się też u starszych dzieci.

Królik z La Millou

Pionier w wykorzystaniu minky – rodzima marka La Millou, której fanom dobrego dizajnu nie trzeba przedstawiać. Ich kury podbiły nasze serca już kilka lat temu i służą nam nieustannie (w łóżkach, samochodach i samolotach, namiotach i hotelach…).

35

Pościel La Millou to jakościowy majstersztyk. Firma dba o detale nie tylko samego produktu, ale także opakowania – piękne, lniane woreczki z dekoracyjnymi, przywieszanymi serduszkami.

38
32
27

Zestaw Przedszkolaka Kid Kit to stuprocentowa bawełna i polar minky, z wypełnieniem z antyalergicznej, silikonowej włókniny, które jest oczywiście wszyte, żeby nie przemieszczało się w czasie prania.

Bawełna jest naprawdę przepiękna, niezwykle estetyczna, miękka i miła w dotyku, a przy tym świetnie dobrana kolorystycznie do miękkiego polaru.

42

Zestaw przedszkolaka to kołderka (110 x 140 cm) i dwustronna poduszka (30 x 40 cm) – dość płaska, więc sprawdzi się nawet u najmłodszych przedszkolnych adeptów.

Ciepła, miła, przytulna i niezwykle estetyczna rzecz. Już myślę o kocu dla dorosłych…

Rude lisy z El Piloto

Kocyk i poduszka w rude lisy. Kocyk, także bawełna i minky, w naszej wersji jest bez wypełnienia, czyli na wiosenno-jesienne leżakowanie. Lekki, ale zapewniający jednocześnie miłe otulenie. Rozmiar to 110 x 150 cm – całkiem spory kawałek kołderki.

Kocyk i poduszka wykonane są ręcznie z materiałów świetnej jakości.

56
53
51
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.