Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Bambusowy ręcznik Poofi, który rośnie razem z dzieckiem

Cudownie miękki, delikatny, antyalergiczny, szybko schnie i nie gromadzi zapachów, jest prosty w obsłudze i przede wszystkim nadzwyczaj funkcjonalny!

Ręcznik, który sprawdzi się zarówno dla noworodka, jak i dla starszaka. Na czym polega jego wielozadaniowość? Dlaczego jest taki wyjątkowy? Tajemnica tkwi w szczegółach

Cudownie miękki, delikatny, antyalergiczny, szybko schnie i nie gromadzi zapachów, jest prosty w obsłudze i przede wszystkim nadzwyczaj funkcjonalny!

Ręcznik, który sprawdzi się zarówno dla noworodka, jak i dla starszaka. Na czym polega jego wielozadaniowość? Dlaczego jest taki wyjątkowy? Tajemnica tkwi w szczegółach.

poofi

Projekt

Ręcznik jest w dość nietypowym kształcie, który idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Ma zapięcie, które umożliwia zamocowanie go na szyi i tym samym uwalnia ręce rodzica, pozwalając na swobodne wyjęcie noworodka z wanienki. W przypadku większych dzieci dzięki zaokrąglonym dolnym rogom ręcznik nie zamoczy się w wodzie, kiedy rodzic będzie otulał nim stojącego w wannie malucha. Warto zwrócić także uwagę na ukryte rękawki, które ochronią obręcz barkową przed wychłodzeniem.

poofi2

Tkanina

Frotté bambusowa jest odporna na działanie czasu. Z każdym kolejnym praniem jej chłonność się zwiększa. Frotté wykorzystana do produkcji ręczników Poofi pochodzi z Belgii, gdzie zadbano o to, aby była wytrzymała także na mechaniczne urazy, np. zaciągnięcia.

3 w 1

Dzieci na przestrzeni pięciu lat mają różne potrzeby kąpielowe. Ręcznik Poofi został zatem zaprojektowany tak, by podczas opieki nad noworodkiem pełnił rolę otulaka kąpielowego oraz fartucha kąpielowego dla rodzica. Przy starszaku natomiast staje się szlafrokiem – przydatnym nie tylko w domu, ale również podczas wypraw na basen czy letnich wypadów nad wodę.

Wziąwszy pod uwagę to, że bambus nie przepuszcza promieni UV, jest to prawdziwy must have podczas letniego plażowania.

poofi3

Prostota i elegancja

Ręcznik Poofi dostępny jest w trzech odsłonach. W każdej z nich czysta, śnieżna biel frotté bambusowej została przełamana szeroką, bawełnianą, miękką lamówką. Melanżowa szarość, dżinsowy granat czy wrzosowy róż – każdy rodzic lubujący się w modowych akcesoriach znajdzie coś dla siebie. Kolorystyka ręczników jest stonowana, ale wykończenie zostało dobrane tak, że wyłamuje się ze schematów.

poofi4

Jak działa ręcznik Poofi:

Do ręczników można dobrać wygodną myjkę kąpielową:

poofi-myjka

Ręcznik wielofunkcyjny Poofi to połączenie funkcjonalności, elegancji i prostoty, czyli wszystkich cech, które powinien mieć w sobie idealny produkt. Śmiało można powiedzieć, że w 100% polski produkt prezentuje europejską jakość.

Dla rodziców, którzy cenią sobie klasykę, Poofi oferuje ręczniki także w bardziej standardowej formie: klasyczny ręcznik 90 x 90 cm z kapturkiem i mocowaniem na szyję. Te ręczniki są dostępne w takiej samej gamie kolorystycznej, jak ręczniki większe.

poofi5
poofi6
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.