Kategorie
Polecamy

Bezpłatne lekcje angielskiego dla dzieci? To możliwe!

„Obostrzenia” oraz „zakazy” – te dwa słowa pewnie przychodzą nam na myśl jako pierwsze, gdy analizujemy to, co dzieje się przez ostatnie tygodnie w naszym kraju i na świcie.

My, dorośli poradzimy sobie z tym wszystkim, ale co z dzieciakami, które z dnia na dzień zostały odcięte od rówieśników i nauki, jaką znały? Aby przynajmniej chociaż trochę ulżyć naszym milusińskim, przygotowaliśmy akcję #zostanwdomu, dzięki której dzieci będą miały szansę na pobieranie bezpłatnych lekcji języka angielskiego online.

Lekcje angielskiego online dla dzieci

Jak wyglądają darmowe lekcje? Podobnie jak każdy kurs języka angielskiego online od Tutlo z tym małym wyjątkiem, że zajęcia odbywają się w grupach, a nie indywidualnie. W ten sposób dzieciaki mogą razem z lektorem i rówieśnikami powtarzać materiał, brać udział w zabawach i powtórkach materiału. Taki kontakt z językiem angielskim, ćwiczenie słówek i gramatyki ma ogromny wpływ na rozwój dziecka i co najważniejsze, daje pewne poczucie normalności w tym trudnym czasie. Nauka angielskiego przez internet jest wygodna, prosta, bezpieczna i wymaga tylko posiadania komputera z dostępem do internetu. Trzeba także pamiętać, aby wcześniej zgłosić dziecko na zajęcia.

Uwaga! Reklama do czytania

Uwaga! Złość

Są sposoby radzenia sobie ze złością (swoją i bliskich), które nie ranią i nie krzywdzą. Książka pomaga zrozumieć i stosować te metody. 

CHCESZ? KLIKNIJ!

Ile trwają lekcje języka angielskiego online

Przygotowane przez nas darmowe zajęcia angielskiego online dla dzieci dopasowane zostały do planu dnia naszych podopiecznych. Ponieważ lekcje skierowane są do dzieci w wieku szkolnym, odbywają się one od poniedziałku do piątku w godzinach zajęć lekcyjnych. Wszystkie spotkania online są prowadzone na żywo, w niewielkich grupach, by każdy uczeń czuł się swobodnie. Ważne jest też to, że przygotowaliśmy lekcje na różnym poziomie zaawansowania, a wstępny egzamin umożliwia łatwe przypisanie dziecka na odpowiednie zajęcia.

Dlaczego warto wysłać dziecko na bezpłatne lekcje angielskiego?

Powodów jest wiele. Przede wszystkim nauka angielskiego przez internet jest prosta i bardzo wygodna. Możemy bez trudu dopasować lekcje do szkolnych zajęć online. Dodatkowo warto traktować te bloki szkoleniowe jako narzędzie do powtórek materiału przed ważnymi egzaminami. Jeśli stwierdzimy, że nasza pociecha potrzebuje indywidualnych lekcji, zawsze możemy zapisać ją na spotkania indywidualne, które odbywają się metoda jeden na jeden. To rozwiązanie polecane jest szczególnie uczniom, którzy chcą w szybszy i bardziej indywidualny sposób nauczyć się języka. Dzięki tej metodzie nauka jest bardziej efektywna, a dodatkowo sami możemy zdecydować, jaki materiał nas interesuje i które działy chcemy powtórzyć, wybiegając poza szkolny program nauczania. Z tej opcji mogą skorzystać dzieci, które przygotowują się do egzaminów, matury, chcą powtórzyć materiał do nadchodzących testów.

Czy lekcje są faktycznie darmowe?

Tak. Za zajęcia grupowe dla dzieci nie trzeba nic płacić. Zdecydowaliśmy w Tutlo, że w okresie zagrożenia zachorowaniem na COVID 19, ten sposób angażowania dzieci połączy przyjemnie z pożytecznym. Z barków rodziców ściągniemy też trochę obowiązków i zmartwień. Wielu przedmiotów dzieci mogą uczyć się same, ale język angielski wymaga interakcji z nauczycielem, który zna go perfekcyjnie.

Avatar photo

Autor/ka: Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera

2 odpowiedzi na “Bezpłatne lekcje angielskiego dla dzieci? To możliwe!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.