Kategorie
Recenzje

Bluzka do karmienia od Mamatu

Bluzka do karmienia Kiss Wings od Mamatu to świetna propozycja dla aktywnych mam, ceniących swobodny i wygodny styl ubierania. Bluzka pasuje do sportowych spodni, dżinsów i bardziej eleganckiej spódnicy. Mama karmiąca nie musi ubierać się nudnie, mając na uwadze jedynie fakt, żeby w razie potrzeby szybko nakarmić dziecko np. podczas spaceru

Odzież ułatwiająca karmienie piersią od Mamatu to nasze odkrycie sezonu. Bluzy do karmienia spisują się rewelacyjnie, pozwalają na dyskretne karmienie w miejscach publicznych, a poza tym są wygodne i zastępują kobietom kurtkę wiosenną. Czas na lżejszą propozycję – bluzkę Kiss Wings polskiej marki Mamatu. Wykonana została z bawełny z niewielką domieszką elastanu – dzięki temu swobodnie otula ciało kobiety, nie opinając go. Wyglądem niczym nie różni się od tradycyjnych bluzek. Jednak dzięki temu, że jest podwójna (stanowi połączenie topu na ramiączkach i bluzki z rękawem 3/4), mama ma możliwość komfortowego karmienia dziecka.

mamatu1

Minimalizm+funkcjonalność

Bluzka do karmienia Kiss Wings od Mamatu to świetna propozycja dla aktywnych mam, ceniących swobodny i wygodny styl ubierania. Bluzka pasuje do sportowych spodni, dżinsów i bardziej eleganckiej spódnicy. Mama karmiąca nie musi ubierać się nudnie, mając na uwadze jedynie fakt, żeby w razie potrzeby szybko nakarmić dziecko np. podczas spaceru. Mama może wyglądać modnie i karmić dyskretnie. Z uwagi na to, że bluzka jest podwójna, podczas karmienia nie odsłaniamy brzucha, a tylko pierś. To komfort dla kobiety. Wierzchnia warstwa bluzki delikatnie zasłania malucha podczas karmienia. Bluzka nie ma żadnych wystających czy drażniących elementów, jest miła w dotyku.

mamatu2

Bluzka do karmienia Mamatu:

  • pozwala na karmienie bez ograniczeń;
  • jest wykonana z wysokiej jakości bawełny, która pozwala skórze oddychać;
  • jest miękka w dotyku – dzięki temu nie ma ryzyka podrażnienia skóry niemowlaka podczas karmienia;
  • ma ciekawą formę – jest podwójna, oraz aplikację, która sprawia, że bluzka jest niebanalna i możemy w niej chodzić także po zakończeniu karmienia;
  • jest dostępna w dwóch neutralnych kolorach: szarym i białym;
  • jest szyta w Polsce.
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

2 odpowiedzi na “Bluzka do karmienia od Mamatu”

Niestety nie zgadzam się z recenzją: bluzka owszem fajnie wygląda ale po założeniu okazuje się że materiał z jakiego jest zrobiona fatalnie się układa i jest mało elastyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.