Kategorie
Recenzje

CEWE FOTOKSIĄŻKA – wspomnienia z dwóch lat w Indiach

W naszym życiu dużo się dzieje. Głównie dlatego, że mamy trójkę dzieci. Na tym już właściwie można skończyć… No i jesteśmy rodziną podróżującą.

Ostatnie dwa lata spędziliśmy w Indiach. Pracując, chodząc do szkoły, jedząc dosę (rodzaj naleśnika z ryżu i soczewicy) i leżąc na plaży. W międzyczasie poznawaliśmy ten szalenie ciekawy kraj, ludzi, kulturę… i siebie. Jak to w Indiach ;)

cewe1

Teraz, siedząc wieczorem przy lampce wina i jedząc potrawy pachnące Indiami (przywieźliśmy naprawdę dużo przypraw), oglądamy zdjęcia i wspominamy ten wyjątkowy dla nas czas. Mamy niesamowity album – CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, który zrobiliśmy dzięki uprzejmości firmy CEWE.

Nasze dwa indyjskie lata zamknięte w pięknym, dużym fotoalbumie. On także pachnie Indiami. A może to tylko wspomnienia, które przywołuje?

cewe11
W naszym domu jest już kilka takich książek/albumów. Przede wszystkim własny album z zapisem upływającego czasu ma każde nasze dziecko. To niesamowite, jak często dzieci oglądają swoje zdjęcia, jak lubią wracać wspomnieniami do konkretnych wydarzeń i po prostu oglądać to, jak rosły.
Zdjęcia towarzyszą nam od zawsze, nie tylko dlatego że jesteśmy z nimi związani zawodowo, robimy zdjęcia po prostu dlatego, że mamy dzieci. Dla nich. No i dlatego, że lubimy.

cewe4

Dlaczego fotoksiążki to dla nas świetne rozwiązanie?

  • Bo to współczesna forma tradycyjnego albumu. A doświadczenie papieru to zupełnie co innego niż kontakt przez ekran komputera. Trzymanie w rękach prawdziwego albumu ma zupełnie inną wartość niż przeglądanie zdjęć w formie elektronicznej. Jaką? Wróćcie wspomnieniami do swoich zdjęć z dzieciństwa, a będziecie wiedzieć. Na pewno.
  • Bo zdjęcia zebrane są w piękną całość. Nie trzeba ich szukać w plikach i na dyskach – one żyją w albumie, do którego można wrócić w każdym momencie.
  • Bo taki album to po prostu piękna rzecz. Ma wartość sentymentalną, ale także estetyczną. Nasz jest duży, świetnie wydrukowany, przyjemnie trzymać go w rękach i pokazywać – znajomym, rodzinie, zawsze kiedy mówimy o Indiach, czyli często.
cewe7

Nasza fotoksiążka jest bardzo prosta – zdjęcia na białym tle. Ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Każdą fotoksiażkę można zrobić inaczej, według swoich indywidualnych potrzeb – wybrać format, jakość papieru, rodzaj okładki, ilość stron, ale też konkretny szablon (np. ślubny). Program pyta i podpowiada – czy chcesz umieścić na stronie jedno czy więcej zdjęć, czy chcesz mieć tło białe czy inne, czy chcesz użyć clipartów (ozdobników).

cewe3

Trzymać swoją fotoksiążkę w ręce to jedno, ale robić ją to drugie. Świetna zabawa. Tutaj możecie zacząć robić swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

cewe
Avatar photo

Autor/ka: Alicja Dyrda

Jest mamą trójki dzieci. Kocha to, co naturalne. Stworzyła serwis dziecisawazne.pl i jest redaktor naczelną wydawnictwa Natuli. Mieszka i podróżuje z rodziną po Azji.

1 odpowiedź na “CEWE FOTOKSIĄŻKA – wspomnienia z dwóch lat w Indiach”

Dzien dobry:) czy zdj w opisywanej ksiazce sa matowe czy blyszczace? Ponadto chcialam zapytac jaki jest rozmiar ksiazki ktora widac na zdj?
Pozdrawiam
Martyna Maciejewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.