Kategorie
Artykuł sponsorowany rzeczy dla dzieci

Chusta elastyczna Tuli

Znane nam są nosidełka ergonomiczne Tuli. Zdobyły sympatię i zaufanie rodziców, położnych oraz doradców noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich.
Niedawno na naszym rynku pojawiły się chusty elastyczne Tuli. Podobnie jak nosidełka, wyróżniają się ciekawą estetyką i jakością wykonania

Znane nam są nosidełka ergonomiczne Tuli. Zdobyły sympatię i zaufanie rodziców, położnych oraz doradców noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich.
Niedawno na naszym rynku pojawiły się chusty elastyczne Tuli. Podobnie jak nosidełka, wyróżniają się ciekawą estetyką i jakością wykonania.

Dlaczego warto nosić dziecko w chuście?

Zaletą chusty elastycznej jest to, ze można w niej nosić niemowlęta od pierwszego dnia życia. Im wcześniej, tym lepiej! Noworodek potrzebuje bliskości matki, jej głosu, zapachu i bicia serca. Przytulony do matki czuje się bezpieczny i spokojny. Słyszy rytm jej serca, który towarzyszył mu poprzez dziewięć miesięcy życia płodowego. Rodzic zamotany z dzieckiem w chuście – mając dwie wolne ręce i poczucie, ze dziecko jest bezpieczne i szczęśliwe – może nie poddawać się trudnościom dnia. Idzie na zakupy, na spacer, zajmuje się starszym dzieckiem lub porządkuje dom.

Jedno proste wiązanie pozwala na wiele sposobów noszenia i łatwe karmienie piersią.

Chusta Elastyczna TULI

Chusta Elastyczna TULI różni się od innych chust dostępnych na naszym rynku tym, że wykonana jest z niezwykle miękkiej, mięsistej i bardzo silnej bawełny French Terry. To materiał o większej gramaturze, idealny do noszenia zarówno niemowląt od pierwszego dnia życia, jak i małych dzieci do momentu, kiedy jest to nadal wygodne dla dziecka i noszącego.

Chusty Tuli dostępne są także w wersji Design. Kolekcja Tuli Design to chusty z kolorowym panelem, który nie tylko dodaje chustom uroku, ale dodatkowo podtrzymuje ciężar dziecka. Duży wybór pięknych wzorów pozwala każdemu noszącemu rodzicowi wybrać coś dla siebie.

Chusta elastyczna Tuli wykonana jest z najlepszej jakości polskiej dzianiny z certyfikatem jakości Oeko-Tex Standard 100 w klasie I.

Inne zalety chust elastycznych TULI:

  • są niezastąpionym wsparciem ułatwiającym dziecku przetrwanie trudnych chwil ząbkowania
  • dają ciepło i zapewniają wygodną pozycję przynoszącą ulgę w czasie kolek w pierwszych miesiącach życia dziecka
  • jedno łatwe wiązanie chusty umożliwia różne sposoby noszenia dziecka
  • materiał idealnie dopasowuje się do ciała dziecka
  • chusta nie zawiera substancji toksycznych ani pestycydów
  • pomaga w tworzeniu bliskiej więzi uczuciowej między rodzicami a dzieckiem
  • podczas noszenia chusta sprawia, że ciężar dziecka rozkłada się symetrycznie na plecach i obu ramionach noszącego, a ręce pozostają wolne
  • jest długa i dzięki temu może być używana przez osoby o różnej budowie ciała
  • daje możliwość spacerów bez wózka, co zapewnia łatwe przemieszczanie się w mieście
  • rodzic ma wolne ręce, co daje możliwość wykonywania wielu rzeczy jednocześnie będąc blisko dziecka

Więcej info na: www.BabyTuli.pl

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *