Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Książki personalizowane – pomyśl wcześniej o prezencie dla dziecka

Chociaż za oknem piękna złota jesień, to niektóre dzieciaki już marzą o zimie. O nartach, sankach i bezkarnym hasaniu po nieskazitelnie białych przestrzeniach. Są też takie, które wdychają zapach piekących się bułeczek jabłkowo-cynamonowych i nie mogą się doczekać pieczenia pierniczków.

bajkopisarze1

Książki personalizowane

A wydawnictwo bajkopisarze.pl myśli o prezentach. A konkretnie o książkach. Jednak nie takich, które można kupić nawet w ostatniej chwili w jednym z wielu sklepów. O książkach niecodziennych, bo personalizowanych.

O takich, które można przygotować dla własnego dziecka lub siostrzenicy. Na okładce może pojawić się pięcioletnia panienka w swojej ulubionej sukni czy też trzyletni kawaler budujący najwyższą wieżę z klocków. Historia, którą opowiemy na kolejnych stronach książki, będzie właśnie o nich.

bajkopisarze2

Być może dzieci rozmyślają też, co do worka z prezentami włoży im przedszkolny mikołaj. Warto zadbać, by zatroszczył się o wartościowe prezenty. Dobrze, aby w każdej paczce się znalazła książka, np. adwentowe opowiadanie dla grupy przedszkolaków ze zdjęciami, rysunkami i specjalną dedykacją. Taki album musi być przemyślany, a opowieść dobrze skonstruowana. W opowiadanej historii miejsce powinna odnaleźć, powiedzmy, 16 dzieciaków i dwie panie. Trzeba też odpowiednio wkomponować w ilustracje zdjęcia bohaterów, a całość zamknąć w ciekawie zaprojektowanej okładce, która sprawi maluchom radość teraz i za lat kilka.

bajkopisarze3

W personalizowanych książkach jest moc. W dodatku podwójna: niosą radość zarówno obdarowywanym, jak obdarowującym. A chwila zaskoczenia, kiedy dzieci na stronach książki rozpoznają siebie i z wypiekami na twarzy szukają w tekście fragmentu o sobie, jest wyjątkowa i warta zachodu.

bajkopisarze4
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.