| Darmowa analiza dla par mających problemy z płodnością. Jak działa?

Darmowa analiza dla par mających problemy z płodnością. Jak działa?

Co ósma para pozostaje bezdzietna mimowolnie. Przyczyny niepłodności mogą być bardzo zróżnicowane. Oprócz różnych czynników środowiskowych również starszy wiek kobiety jest podstawą do planowania pierwszej ciąży, co sprawia, że coraz więcej par jest narażonych na problemy z płodnością.

Zaburzenia płodności lub niepłodnoś dotyka mężczyzn i kobiety w równym stopniu. Zrozumienie przyczyn bezpłodności jest podstawą do wyboru odpowiedniego środka leczenia.

Przyczyn ograniczonej płodności u kobiet mogą obejmować: zmiany hormonalne, zamknięcie lub utraty funkcji jajowodów, zmiany w macicy, przedwczesne wyczerpanie jajowodów, zaburzenia takie jak endometrioza lub zespołem policystycznych jajników. Również czynniki stylu życia, takie jak palenie tytoniu, nadmierne spożycie kawy lub nadmiernego, lub niedowagi mogą wpływać na płodność. Zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Twoje pragnienie posiadania dzieci nie zostało jeszcze spełnione? Niemiecka firma Fertila pomaga parom z zaburzeniami płodności w znalezieniu drogi do posiadania własnego dziecka. Fertila pracuje niezależnie i posiada kontrakty z siecią ośrodków i klinik płodności.
Podstawą rekomendacji jest szczegółowy kwestionariusz, który zawiera indywidualną historię i sytuację badanych osób. Wyszkolony zespół udziela konsultacji i oceny płodności oraz może zasugerować metody leczenia i dostarczyć badanym rekomendację dla kliniki w kraju lub za granicą. Wszystko to bezpłatnie. Wystarczy wypełnić ankietę, aby otrzymać indywidualną historię.

Sprawdź: darmowa analiza dla par mających problemy z płodnością

Kilka pytań do Fertila

Kto wykonuje, analizy płodności?

Analiza płodności jest skierowana do kobiet mających problemy z płodnością. Analiza i doradztwo prowadzone są przez profesjonalnie wyszkolony zespół. Kwestionariusz, analizy i zalecenia są zgodne z najwyższymi standardami medycznymi.

Czy Fertila jest naprawdę za darmo?

Analiza i porady są bezpłatne i niezobowiązujące dla osób mających problemy z płodnością. Fertila jest dostawcą usług najwyższej jakości.

Jaki jest wynik mojej analizy płodności?

Dajemy naszą ocenę płodności i prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w jednym cyklu. Otrzymasz również rekomendację dla ewentualnych dalszych działań. Zalecenia te mogą dotyczyć nawyków żywieniowych i aktywności sportowej, a nawet zoptymalizowany cykl płodności poprzez monitorowanie, owulacji (test owulacyjny), krzywa temperatury, itp. Możliwe zabiegi, które są odpowiednie, na podstawie analizy, analizy hormonalnej, badanie jajowodów (RTG, USG), analiza nasienia partnera lub dalszych badań, aby przygotować się do ciąży.

Czy Fertila zastępuje wizytę u lekarza?

Nie, Fertila pomaga w rozpoznaniu. Na podstawie wyników badana osoba otrzymuje niewiążącą wstępną ocenę sytuacji płodności i ewentualne dalsze kroki. Gromadzenie i analiza tej wstępnej oceny, podlega natomiast audytowi kryteriów medycznych. Nie jest diagnozą ani leczenia chorób. Z tego powodu, zawsze zalecany jest kontakt z lekarzem.


Dzieci są ważne

Redakcja serwisu dziecisawazne.pl.
Odwiedź stronę autorki/autora: https://dziecisawazne.pl/
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

Parentyfikacja. O dramacie dzielnych dzieci

3 niecodzienne sposoby na owoce w diecie dziecka

Juul na poniedziałek, cz. 85 – Przychodzi taki czas, kiedy rodzic powinien odpuścić

Przejdz do: