Kategorie
recenzje

Dekopaka w Szafie – ubranka dla dzieci

Prosta forma, minimalizm, naturalne materiały, prosta paleta barw – tak mogę w kilku słowach określić ubranka dla dzieci znane pod szyldem Dekopaka w Szafie

Prosta forma, minimalizm, naturalne materiały, prosta paleta barw – tak mogę w kilku słowach określić ubranka dla dzieci znane pod szyldem Dekopaka w Szafie.

dekopaka1

A zaczęło się…

przypadkowo – od stworzenia ubrań dla własnych dzieci, a później dzieci koleżanek i tak dalej. W ten sposób Dekopaka zawitała w Szafach Małych Ludzi.

Basia i przedszkole 
Jak zrozumieć małe dziecko
Uczucia Gucia. Gucio się boi 

Oli, która tworzy Dekopakę, zależało na stworzeniu marki dziecięcej, której produkty będą wyróżniały się wzornictwem, jakością wykończenia, użytych materiałów oraz niepowtarzalną kolorystyką. Stąd proste, nieprzekombinowane kroje, które pozwalają dziecku uczyć się samodzielnego ubierania. Nie krępują ruchów i umożliwiają swobodną zabawę.

dekopaka2

Wszystkie nowe fasony Ola testuje najpierw na swoich dzieciach. Szyje z materiałów pochodzących od najlepszych polskich producentów. Wszystkie dzianiny posiadają certyfikat OEKO-TEX. Ponadto dba o to, aby ubranka nie tylko dobrze wyglądały, ale przede wszystkim świetnie się nosiły oraz by nie zmieniały fasonu podczas prania, nie traciły formy podczas noszenia.

Kolekacja pełna słońca na jesienne dni

Kolekcja jesienna nosi nazwę Tropem, co wskazuje na to, iż w ubrankach Dekopaki dzieciaki mogą szaleć i harcować nawet w nieco bardziej pochmurne dni. Kolory dominujące to czarny, grafitowy, stalowy, szary, kremowy i niezwykle słoneczny żółty. Ubranka można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc za każdym razem unikatowe stylizacje. Kiedy patrzę na córkę w jasnej czapie, fruwającej tunice z kominem (fruwającej, ponieważ ma nadruki w ptaki) i ocieplaczach, sama chętnie włożyłabym taki oryginalny zestaw!

dekopaka3

Słowo o materiałach. Tkaniny są najwyższej jakości, miłe w dotyku i co ważne – trwałe. Wychodzę z założenia, że dzieci rosną tak szybko, że lepiej zainwestować w mniejszą liczbę ubrań dobrej jakości i zużytkować je maksymalnie, niż mieć dużo i martwić się o kolejne przetarcia i dziurki. Dekopaka stworzyła jesienną kolekcję z nieco grubszych materiałów, które dają ciepło, ale i świetnie się układają na sylwetce, nie krępują ruchów. Po prostu są wygodne.

Jedynie “ale” to wykończenie szwów w getrach. Niestety czasem się prują. Sugerujemy zwrócić na to uwagę w procesie produkcji:)

Dekopaka w Szafie to:

  • wygoda – swoboda ruchu w ubranku to priorytet dla dziecka (oraz rodzica);
  • ubranka dla Maluchów i Starszaków – dostępne w rozmiarze od 74 do 122;
  • funkcjonalność – ciuszki i dodatki pasują do każdej stylizacji, niemal na każdą okazję;
  • kolor – odcienie neutralne można złamać intensywnym, nasyconym;
  • ubranka, które rosną z dzieckiem – długie pumpy mogą w przyszłości stać się rybaczkami, tunika bluzką, komin czy ocieplacze to zakupy na lata;
  • wspaniała jakość za rozsądną cenę – od 20 zł (za ocieplacze), poprzez 45 zł za bluzki i t-shirty, po 75 zł za ciepłe bluzy.
seria rodzicielska

Rozwój seksualny dzieci

Pierwszy całościowy poradnik o rozwoju seksualnym dzieci 0—18 lat.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Bestsellery księgarni Natuli.pl

Pierwszy osadzony w polskich realiach przewodnik dla rodziców małych dzieci.

Ta prosta, rytmiczna książeczka to wspaniałe zaproszenie do zabawy i czułego, bliskiego kontaktu.

Jak się kochać?
Komunikacja, bliskość, intymność

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *