Kategorie
Recenzje

Dres KUKLO

Kuklo.pl przesłało nam dres. To była miłość od pierwszego nałożenia! :-)

Kuklo.pl przesłało nam dres. To była miłość od pierwszego nałożenia!

Po pierwsze – dres jest bardzo praktyczny

Można w nim biegać, skakać, latać, pływać… Nie krępuje ruchów dziecka. Jest po prostu bardzo wygodny. Bluza ma duży, głęboki kaptur – jak znalazł na pierwsze, jesienne powiewy wiatru. Spodnie mają duże kieszenie – akurat do zbierania żołędzi i kasztanów. Ściągacze przy rękawach i nogawkach – w sam raz dla dobrego samopoczucia mamy i pewności, że nic dziecka nie zawieje.

Po drugie – dres jest bardzo ładny!

Kolorystyka dla chłopca i dziewczynki. To nieprawda, że dziewczynki lubią tylko róż… a nawet jeśli jednak lubią tylko róż, polubią także granatowy dresik Kuklo:-) Świetne wzornictwo, nowoczesne marszczenia przy kapturze, dobrze dobrane kolory (np. granat z seledynem), kieszenie nadające oryginalny wygląd spodniom…

Po trzecie – dres jest dobrej jakości

Miękka bawełna (nie organiczna, koniecznie trzeba wyprać przed pierwszym nałożeniem!), trwałe kolory, dobre ściągacze, lamówki na wykończeniach. Dres w całości jest bardzo starannie wykonany.

Po czwarte, jest szyty w Polsce przez rodziców o wyjątkowej wrażliwości estetycznej – obejrzyjcie niebanalne zdjęcia w galerii strony Kuklo.pl.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.