Kategorie
Recenzje

Drewniana układanka Hoho Studio

Hoho Studio tworzy rzeczy, które, jak głosi ich hasło, cieszą, a każda z nich to wyrób artystyczny. Absolutnie potwierdzam, ponieważ układanka Czarny kot, biały kot podbiła serce mojej pięcioletniej córki (i moje). Ciekawa forma i ręczne wykonanie sprawiają, że układanka jest wyjątkowa. Z pewnością nie znajdziemy takiej, a nawet podobnej na sklepowej półce

Układanki, puzzle, gry logiczne – uwielbiamy! Możemy spędzać nad nimi całe minuty, a w przypadku małych dzieci to ogrom czasu. Mimo że w sprzedaży dostępnych jest cała masa logicznych układanek, trudno znaleźć taką, która zajmie dziecko na dłużej, będzie bawić i edukować jednocześnie. Odpowiednia forma i grafika, która będzie podobać się dziecku, a nie rodzicowi, to też ważna rzecz!

koty6

Hoho Studio tworzy rzeczy, które, jak głosi ich hasło, cieszą, a każda z nich to wyrób artystyczny. Absolutnie potwierdzam, ponieważ układanka Czarny kot, biały kot podbiła serce mojej pięcioletniej córki (i moje). Ciekawa forma i ręczne wykonanie sprawiają, że układanka jest wyjątkowa. Z pewnością nie znajdziemy takiej, a nawet podobnej na sklepowej półce.

koty2

Dlaczego układanka jest nasza?

Otwierając niewielkie kartonowe pudełko, poczułam, że koty stworzono z myślą o mojej rodzinie. Instrukcja zabawy jest napisana ręcznie przez właścicielkę sklepu Hoho Studio. Zresztą i sama zabawka jest wykonana przez ekipę sklepu. Dlatego jest niepowtarzalna. Układanka raczej dla przedszkolaków, młodsze dzieci mogą mieć kłopoty z jej ułożeniem, ale w ofercie Hoho Studio również maluchy znajdą coś dla siebie. Koty można układać według dwóch scenariuszy albo zupełnie inaczej. Alicja budowała z nich wieżę i garaż dla samochodów, a innym razem schody do zamku zbudowanego z kartonu. Dziecięca wyobraźnia nie ma granic.

koty00

Układanka Czarny kot, biały kot:

  • to dwa unikatowe obrazki do układania,
  • klocki wykonane ręcznie na każdym etapie powstawania,
  • zestaw zawiera 9 klocków, każdy o wymiarach 4 cm x 4 cm x 2 cm,
  • ćwiczy spostrzegawczość, uczy logicznego myślenia,
  • to świetny pomysł na prezent.
studio-hoho5
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.