Kategorie
Recenzje

Drewniany jeździk z bagażnikiem PINTOY

Drewniany jeździk to idealny pierwszy pojazd dla dziecka, które potrafi już odpychać się stopami. A jeśli nie potrafi, to z jeździkiem z bagażnikiem marki PinToy ze sklepu Piccoland posiądzie tę umiejętność bardzo szybko

Drewniany jeździk to idealny pierwszy pojazd dla dziecka, które potrafi już odpychać się stopami. A jeśli nie potrafi, to z jeździkiem z bagażnikiem marki PINTOY ze sklepu Piccoland posiądzie tę umiejętność bardzo szybko.

jezdzik

To uniwersalna zabawka

Jeździk to zabawka uniwersalna, z której ucieszy się każdy maluch. Rodzic będzie mocno zaskoczony jego wielofunkcyjnością. Wyobraźnia dzieci nie ma granic, co potwierdzają coraz to nowe pomysły na zabawę jeździkiem.

Uwaga! Reklama do czytania

PREMIERA
Piękne, bliskościowe wierszyki na dobranoc

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Nasz mały tester, roczny Nikodem, przy pierwszym spotkaniu z pojazdem bardzo dokładnie go obejrzał, podotykał, nawet posmakował. Rodzice chłopca z zaciekawieniem obserwowali syna podczas zabaw, pozwalając mu na własne odkrywanie zabawki. Jeździk PINTOY jest wyposażony w pojemny tylni bagażnik, w którym Nikodem zmieścił wszystkich pasażerów w postaci ukochanych misiów czy też inne przedmioty takie jak książeczki, klocki czy akcesoria kuchenne, z którymi mały kierowca nie chce się rozstawać. Dla dziecka dużą atrakcją jest możliwość faktycznego kierowania jeździkiem – ruchoma kolumna kierownicy daje dziecku poczucie niezależności.

jezdzik2

Rodzice doceniają fakt, że zabawka jest bezpieczna. Po pierwsze: jest wykonana z drewna kauczukowego, pochodzącego z plantacji lateksu (zabawka jest produkowana w Tajlandii). Kiedy kauczukowce nie produkują już wystarczająco dużo lateksu, są wycinane, a drewno jest odzyskiwane jako produkt. Po drugie: nisko osadzone siedzenie pozwala na bezpieczne korzystanie z jeździka. Co więcej, gumowe opony zapewniają dobrą przyczepność na każdej powierzchni i łatwą jazdę.

Podsumowując, drewniany jeździk dla najmłodszych marki PINTOY za sklepu Piccoland to świetny pomysł na prezent dla dziewczynki lub chłopca powyżej pierwszego roku życia. Prosta i bezpieczna konstrukcja zachęca malucha do zabawy i ruchu, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, daje  dziecku poczucie niezależności (a to przecież etap: „ja sam(a)”…). Poza tym doskonała jakość wykonania gwarantuje, że jeździk posłuży dziecku parę lat. A kiedy z niego wyrośnie, można przekazać go dalej.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.